Od sukcesu do porażki i wyjście na prostą.

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
natalia.deresz
Kontakt:

Od sukcesu do porażki i wyjście na prostą.

Post autor: natalia.deresz » 08 kwie 2017 10:05

Cześć,

Dużo pięknych historii sukcesu w tym wątku.
Jeszcze w latach 90' również uważałam się za kobietę sukcesu ->byłam menadżerką w wielkie korporacji.

Pisze tutaj do Was, aby pokazać, że zawsze trzeba być ostrożnym nawet osiągając sukces, a przede wszystkim dbać o zdrowie, bo ono jest najważniejsze.

Poznajcie moją historię, w której na początku byłam pewną siebie kobietą sukcesu, a później wypadek samochodowy spowodował fale nieszczęść...

więcej w tym artykule - http://upadlosc-kancelaria.pl/ogloszeni ... a-klienta/

Roberto

Re: Od sukcesu do porażki i wyjście na prostą.

Post autor: Roberto » 08 kwie 2017 10:43

natalia.deresz pisze:Cześć,

Dużo pięknych historii sukcesu w tym wątku.
Jeszcze w latach 90' również uważałam się za kobietę sukcesu ->byłam menadżerką w wielkie korporacji.

Pisze tutaj do Was, aby pokazać, że zawsze trzeba być ostrożnym nawet osiągając sukces, a przede wszystkim dbać o zdrowie, bo ono jest najważniejsze.

Poznajcie moją historię, w której na początku byłam pewną siebie kobietą sukcesu, a później wypadek samochodowy spowodował fale nieszczęść...

więcej w tym artykule - http://upadlosc-kancelaria.pl/ogloszeni ... a-klienta/
Ciekawa historia, przeczytałem ją z wielką uwagą. Czasami tak w życiu bywa, że coś nam nie wychodzi i nie układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Ja jednak bym się za bardzo nie przejmował. Masz obecnie cenne doświadczenia, które pozwolą Tobie uniknąć podobnych błędów w przyszłości. Mówię tutaj o błędach, bo może to i były jakieś błędy, sama pomyśl, czy tak nie było? Pieniądze raz są raz ich nie ma i pieniądze to nie wszystko. Spójrz tak na to.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 11 maja 2017 10:34

W końcu wychodzi się na prostą, jeżeli ktoś walczy i się nie poddaje.

lucky loser

Post autor: lucky loser » 16 maja 2017 14:56

Pouczająca historia, która daje nam wiele do myślenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”