Szafa na wymiar

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Szymonka

Szafa na wymiar

Post autor: Szymonka » 06 lip 2017 21:11

Meble do pokoju, przedpokoju, łazienki i kuchni można zamówić na wymiar w salonie ArtCore Studio w Warszawie . Ja potrzebuje szafy na wymiar - mają w ofercie nowoczesne rozwiązania techniczne, więc meble są nie tylko bardzo estetyczne, ale także funkcjonalne, co ma duże znaczenie na co dzień

Roberto

Re: Szafa na wymiar

Post autor: Roberto » 07 lip 2017 13:13

Jak na wymiar to zdaje się droższa i to znacznie. Fajnie by było dopasować jakąś gotową w dobrej cenie. Takie rozwiązanie byłoby znacznie tańsze.

Marzanna

Post autor: Marzanna » 07 lip 2017 20:02

Ja się wściekłam i z rozwalonej pseudoszafy, którą kupiłam dla mojego faceta ( a nie uszanował) postanowiłam być stolarzem i z kantówek z warsztatu zrobiłam mu regał na wymiar, czyli można zrobić coś z niczego. Po prostu zostawiłam drewno po dostawie drewna na spalenie w piecu. Teraz mi się przydało jak znalazł.A facet się nie czepia..Proste.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 31 sie 2017 11:49

Na terenie Warszawy i okolic (ogólnie województwa mazowieckiego) działa też bardzo fajna firma SZAF-MIX, która oferuje właśnie szafy, garderoby i inne meble na wymiar. Firma oferuje dojazd do klienta, pomiar, wycenę, projekt oraz profesjonalne doradztwo w zakresie zabudowy i umeblowania. Ich pełną ofertę można zobaczyć na stronie szafynawymiar.waw.pl, gdzie znajduje się również galeria zdjęć, w której można zobaczyć ich realizacje ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”