Porady notarialne/problemy prawne

Tutaj zgłaszacie propozycje nowych kategorii w tym dziale. Prowadzisz biznes w branży, której tutaj nie ma - zgłoś taki pomysł.
Mposyniak
Kontakt:

Porady notarialne/problemy prawne

Post autor: Mposyniak » 29 maja 2014 15:43

Wpadłam dziś na pomysł by tutaj, na forum, założyć temat/wątek/podforum dotyczący problemów prawno-notarialnych.
Jeśli byłybyście zainteresowane i macie jakieś pytania/wątpliwości odnośnie strony prawnej transakcji lub może po prostu nie wiecie czy potrzeba do danej czynności notariusza czy nie to zapraszam do zadawania pytań. Z chęcią i w miarę możliwości czasowych udzielę fachowej odpowiedzi, a Wy drogie mamy zaoszczędzicie trochę czasu, mam nadzieję ;)
Nie sądzę żeby na forum był już taki wątek toteż myślę, że to ciekawa inicjatywa.
Zapraszam do zadawania pytań, a może i dzielenia się doświadczeniami co na pewno pomoże innym mamom w przyszłości :)

diediee
Kontakt:

Re: Porady notarialne/problemy prawne

Post autor: diediee » 29 maja 2014 15:46

Rewelacja , bardzo się cieszę bo może będę potrzebowała pomocy to będę miała się do kogo zgłosić :)

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 29 maja 2014 22:51

Ja na razie takiej pomocy nie potrzebuję, ale uważam, że pomysł z tym tematem jest znakomity. Obawiam się tylko, że zostanie wkrótce bezmyślnie zaspamowany postami typu: "jeśli szukasz fachowej pomocy prawnej to polecam...". Ale obym się myliła.
Pozdrawiam panią Gosię :).

Mposyniak
Kontakt:

Post autor: Mposyniak » 02 cze 2014 12:27

I ja mam nadzieję, że się mylisz ;)

Wraz z nowym tygodniem otwieramy oficjalnie dział porad! Zapraszam mamy i "tatów" też, jeśli macie wątpliwości, pytania, coś was interesuje lub dręczy wątpliwościami, spadki, sprzedaże, kupna, pełnomocnictwa etc etc. pytajcie!
W miarę możliwości czasowych postaram się odpowiedzieć na wszystko.
Miłego tygodnia wszystkim życzę :)

Keira

Post autor: Keira » 13 sie 2014 12:35

Rewelacja :)

Mposyniak
Kontakt:

Post autor: Mposyniak » 15 wrz 2014 14:32

Na razie widzę, że wątek rozwija się bardzo powoli.
Może więc jeszcze raz zaproszę wszystkich do dzielenia się doświadczeniami/problemami natury prawnej, chętni pomogę w miarę możliwości rzecz jasna :)
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoś chęć założenia swojego forum”