sklepik dziecięcy

Tutaj zgłaszacie propozycje nowych kategorii w tym dziale. Prowadzisz biznes w branży, której tutaj nie ma - zgłoś taki pomysł.
butika

Re: sklepik dziecięcy

Post autor: butika » 30 mar 2009 10:42

AHA dziekuje za odpowiedz pomysle o tym :)

Capricorn

Post autor: Capricorn » 30 mar 2009 19:36

butika pisze:12 zlczy 29 zł mi sie wydaje ze 29 ale moge sie mylic Myslisz ze to lepsza reklama i wiecej potecjalnych nabywcow?
12 zł kosztuje promowanie przedmiotu w danej kategorii - oznacza to, ze wyświetla się on w sposób uprzywilejowany, poza kolejnością niejako, wśród innych przedmiotów promowanych innych sprzedawców.

Przetestowane, to działa, zwiększa się liczba odwiedzin na aukcjach (na promowanej oczywiście najbardziej), no i liczba kupujących również, choć nie zawsze są ich z miejsca tłumy.

Kontakt:

Post autor: karma » 31 mar 2009 19:47

wielkie dzieki za takie informacje bo jako czlowiek jeszcze (mam nadzieje ze to sie zmieni) nie w temacie Allegro nie mialam pojecia ze sa opcje uprzywilejowane.
Zgadzam sie ze przy nawale towarow (a dzieciecych ubranek na allegro nie brakuje) taki zabieg powinnien byc pomocny.
Sama wiem ze najwiekszym problemem czy na Allegro czy na ebuy- u jest nadmiar ofery - wchodze przejde przez 2 strony i juz mam dosyc. :cry:
Juz zajawilam problem - robienia "tablicy" na allegro - tylko ze robione bedzie po znajomosci a jak wiadomo ten tryb trwa dluzej. :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoś chęć założenia swojego forum”