Forum - artystyczna biznesmama

Tutaj zgłaszacie propozycje nowych kategorii w tym dziale. Prowadzisz biznes w branży, której tutaj nie ma - zgłoś taki pomysł.
Awatar użytkownika
r0sie

Forum - artystyczna biznesmama

Post autor: r0sie » 01 maja 2009 20:11

Zgłaszam pomysł założenia podforum dla biznesmam tworzących, których działania wymagają skupienia, zastanowienia, pracy w chwilach weny twórczej a nie tylko wtedy gdy jest na to akurat czas i nie tylko z doskoku...

Przy dziecku/dzieciach to niełatwe, wiadomo...

Chciałabym abyśmy spotkały się na nowym podforum i porozmawiały o tym.

Ciekawa jestem czy pomysł zyska akceptację? Kto jest za?
Ania

Marcia
Kontakt:

Re: Forum - artystyczna biznesmama

Post autor: Marcia » 28 paź 2009 10:16

chyba nie powstało takie podforum, albo ja nie widzę :roll: szkoda to by było coś z mojej dziedziny. Nie da się ukryć, że odkąd Adek jest na świecie jest trudniej coś zdziałać, jak jest czas to nie ma weny, a jak mam natchnienie na tworzenie to czasu nie ma.
Jeszcze przy filcowaniu lub robieniu bizuterii ciężko nie jest w każdej chwili można się oderwać, bez szkody dla pracy, i dojść do dziecka, ale już przy decu np gorzej- trudno się oderwać w samym środku lakierowania, czy zbliżać się do dziecka upaćkana farbą. Dlatego wszystkie 'brudne' działania podejmuję dopiero, gdy Aduś zaśnie już snem wieczornym, po kąpieli i jedzonku, wtedy wiem, że 6 godzin na pewno pośpi, niestety drzemki dzienne są zbyt nieobliczalne, by się rozkładać z warsztatem.

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 28 paź 2009 13:09

No tak, do tego dochodzi jeszcze często zmęczenie. Dziecko idzie spać, ja mam ochotę coś zrobić ale padam z nóg i nic z tego.
Ale dzieciaki szybko rosną. Moja pięciolatka często chce mi pomagać przy moich pracach artystycznych i to jest fajne.
Ania

Marcia
Kontakt:

Post autor: Marcia » 28 paź 2009 15:37

no ja się właśnie nie mogę doczekać, kiedy będę z Adriankiem rysować, malować, lepić itd :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoś chęć założenia swojego forum”