forum o targach

Tutaj zgłaszacie propozycje nowych kategorii w tym dziale. Prowadzisz biznes w branży, której tutaj nie ma - zgłoś taki pomysł.
curly
Kontakt:

forum o targach

Post autor: curly » 02 lis 2009 22:22

Drogi adminie i szanowni moderatorzy - czy możemy na forach specjalistycznych założyć rozdzialik o targach, kiermaszach, sympozjach i innych zlotach (i upadkach). Temat pojawia się tu i tam a jest moim skromnym zdaniem BBBBBBBBBBBBBBAAAAAAAAAAARRRRRRRRdzo ważny.

Drogie bizneswomenki - zainteresowane proszę o podpisanie się pod petycją

Aktywistka curly

Awatar użytkownika
r0sie

Re: forum o targach

Post autor: r0sie » 02 lis 2009 22:34

Jestem za,
chociaż foum specjalistycznego z naszej branży nadal nie ma :(
Ania

adka
Kontakt:

Post autor: adka » 02 lis 2009 22:40

ja też jestem za:)
pomysł niezywkle przydatny

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 02 lis 2009 22:48

A może moderator się ujawni? Albo admin do nas napisze! O wielki adminie przybywaj!

Nie no chyba przesadziłam :x

Prosimy i żądamy :|

olgasza
Kontakt:

Post autor: olgasza » 07 sty 2010 08:46

hehe, cichaczem dostałam uprawnienia moderatorskie, tylko jeszcze za bardzo nie umiem rozgryźć tych funkcji. Jak tylko opanuję podstawy, to postaram się utworzyć dla was osobne podforum plus wtaek z targami i kiermaszami, tak?
trzymajcie kciuki :-)

edit: wgryzłam się w panel moderatora i niestety nie ma tam opcji tworzenia nowego forum, czy przenoszenia wątków. Będę apelować do admina więc :-)

olgasza
Kontakt:

Post autor: olgasza » 07 sty 2010 10:51

no, i powstało forum "Artystyczna Biznesmama" (przerobiona z Biżuterii Hand-Made), tam w dziale ogólnym możecie pisać o wszystkim, tylko nie ogłoszeniach związanych z waszymi biznesami, bo na to jest miejsce w dziale "ogłoszenia" :-)
Poza tym powstało podforum "targi", więc mam prośbę, żebyście tam umieszczały wszelkie informacje o targach, kiermaszach i wydarzeniach, gdzie można się wypromować :-)

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 07 sty 2010 16:10

olgasza pisze:no, i powstało forum "Artystyczna Biznesmama" (przerobiona z Biżuterii Hand-Made), tam w dziale ogólnym możecie pisać o wszystkim, tylko nie ogłoszeniach związanych z waszymi biznesami, bo na to jest miejsce w dziale "ogłoszenia" :-)
Poza tym powstało podforum "targi", więc mam prośbę, żebyście tam umieszczały wszelkie informacje o targach, kiermaszach i wydarzeniach, gdzie można się wypromować :-)
No Maleńka jesteś Wielka. Doceniamy Twój wysiłek i z przyjemnością wyniesiemy się do "swoich" rozdziałów. Za TARGI dziękuje "osobiście".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoś chęć założenia swojego forum”