rozwój osobisty

Tutaj zgłaszacie propozycje nowych kategorii w tym dziale. Prowadzisz biznes w branży, której tutaj nie ma - zgłoś taki pomysł.
gaja

Re: rozwój osobisty

Post autor: gaja » 24 mar 2016 20:22

Powinniśmy się uczyć przez całe życie.

aga77

Post autor: aga77 » 29 mar 2016 11:18

Bez wątpienia rozwój osobisty jest bardzo ważny. Warto inwestować w siebie. Nie chodzi tu o wydawanie pieniędzy, bo przecież jest wiele serwisów, na których znajdują się wartościowe artykuły z różnych dziedzin. Warto na pewno zaglądać na serwis Edutorial. Jest tam wiele cennych informacji oraz quizów, w których można sprawdzić swoją widzę. Rozwój osobisty zawsze procentuje.

mag31

Post autor: mag31 » 08 maja 2016 20:48

Na pewno warto zainwestować w szkolenie z wystąpień publicznych. W tym miejscu znajdziecie osobę, która pozwoli wam przezwyciężyć strach, stres czy też wskaże właściwą drogę do tego, aby każde wystąpienie było naprawdę świetne. Myślę, że taka umiejętność przyda się każdemu w różnych sytuacjach.

Marta38

Post autor: Marta38 » 14 maja 2016 12:04

Zdecydowanie warto. Nie wyobrażam sobie rozwoju biznesu bez rozwoju osobistego. Te dwie rzeczy są ze sobą ściśle powiązane. Podobnie warto podejść do rozwoju biznesu - jeśli coś nie idzie, to dobrze zatrudnić facylitatora. Sprawdźcie więcej informacji w http://facylitacja.com/facylitacja/co-t ... tacja.html Wiem, że wiele przedsiębiorstw korzysta z takich usług i wychodzą na tym dobrze.

amelka

Post autor: amelka » 27 cze 2016 22:17

Moim zdaniem rozwój osobisty jest bardzo ważny i warto robić wszystko żeby się rozwijać. Ja od jakiegoś czasu pielęgnuję swoje pasje i staram się cały czas iść na przód. Wczoraj trafiłam na szkolenia dla fizjoterapeutów i chyba się zapiszę na Pnf Gdańsk. Oferta wydaje mi się bardzo ciekawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoś chęć założenia swojego forum”