branza dziecieca

Tutaj zgłaszacie propozycje nowych kategorii w tym dziale. Prowadzisz biznes w branży, której tutaj nie ma - zgłoś taki pomysł.
nemhain
Kontakt:

Re: branza dziecieca

Post autor: nemhain » 05 lis 2009 21:25

To ja się wstepnie piszę :) będę miała chusty i pieluszki więc az tak duża miejsca nie zajmę, także 1 czy 2 osoby spokojnie sie jeszcze zmieszczą i najlepiej w Wawce, aha i wiem od znajomych że warto sie targować o cenę jak sie jest np pierwszy raz:)

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 06 lis 2009 11:44

curly pisze:Kontynuuję temat targowy. Dosyć popularne targi Mother&Baby - wiosna/lato 2010 Warszawa i Wrocław. Proponuję stoisko wielobranżowe, tak jak pisałam, pod szyldem jednej firmy. Zbieram chętnych z niewykluczających się branż.

Powierzchnia targowa 6m to cena ok 1500-2000zł (ale 6m to nie jest za dużo jeśli ma być sporo towaru do sprzedaży.)

Sądzę , że 3-4 firmy to max. chyba, że tak jak ja będą z jednym produktem :D

Mój produkt babyair.pl

Szukam również chętnych z branży sprzętu medycznego, medycznej, zdrowotnej etc.

1500-2000 czy to jest całkowity koszt czy ponosi się jeszcze dodatkowe jak np. opłata rejestracyjna czy inne diabełki? ;)
Ania

Kontakt:

Post autor: karma » 06 lis 2009 16:16

curly pisze:Kontynuuję temat targowy. Dosyć popularne targi Mother&Baby - wiosna/lato 2010 Warszawa i Wrocław. Proponuję stoisko wielobranżowe, tak jak pisałam, pod szyldem jednej firmy. Zbieram chętnych z niewykluczających się branż.

Powierzchnia targowa 6m to cena ok 1500-2000zł (ale 6m to nie jest za dużo jeśli ma być sporo towaru do sprzedaży.)

Sądzę , że 3-4 firmy to max. chyba, że tak jak ja będą z jednym produktem :D

Mój produkt babyair.pl

Szukam również chętnych z branży sprzętu medycznego, medycznej, zdrowotnej etc.
nemhain pisze:To ja się wstepnie piszę :) będę miała chusty i pieluszki więc az tak duża miejsca nie zajmę, także 1 czy 2 osoby spokojnie sie jeszcze zmieszczą i najlepiej w Wawce, aha i wiem od znajomych że warto sie targować o cenę jak sie jest np pierwszy raz:)
no to jest szansa na dream team ;) bo ja też wstępnie się zapisuje ze Smoczymi ubrankami. Tylko upewnijcie mnie co do terminów - z tego co pamiętam Mother&Baby odbywaja się maj-czerwiec Warszawa a Wrocław chyba sierpnień :?:

Awatar użytkownika
ekomummy

Post autor: ekomummy » 07 lis 2009 21:31

Właśnie miałam Wam napisać o tych targach :). W tym roku będą też w Krakowie. Podaję daty. Nie jesteśmy jeszcze zdecydowani ale jakby ktoś reflektował na Kraków to dajcie znać.

KRAKÓW-8-9.05.2010
WARSZAWA-Służewiec 19-20.06.2010
WROCŁAW-Hala Stulecia 7-8.08.2010

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 08 lis 2009 12:32

ekomummy pisze:Właśnie miałam Wam napisać o tych targach :). W tym roku będą też w Krakowie. Podaję daty. Nie jesteśmy jeszcze zdecydowani ale jakby ktoś reflektował na Kraków to dajcie znać.

KRAKÓW-8-9.05.2010
WARSZAWA-Służewiec 19-20.06.2010
WROCŁAW-Hala Stulecia 7-8.08.2010

No o Krakowie nie wiedziałam. Nie ma jak dobre info - dlatego właśnie chciałam założyć podforum targowo/sympozjowe :)
Co do kosztów to nie sprawdzałam oferty 2010 , nie pamiętam dokładnie czy była to cena z czy bez, jednak zazwyczaj koszt rejestracji to 150-250zł.

Karmo z przyjemnością skorzystam z Twojej nazwy Dream Team. Jeśli będzie nas więcej możemy wziąć większe stoisko. OJEJ już to widzę - takie 12m to byłby szał - do tego sprzedaż hmmmmmmmm to się musi udać :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoś chęć założenia swojego forum”