Drukarnia internetowa poszukiwana

noala

Drukarnia internetowa poszukiwana

Post autor: noala » 11 wrz 2011 12:26

Witam:)
Jak w temacie - szukam dobrej, sprawdzonej drukarni online. Do tej pory korzystałam z "tradycyjnej", ale niespodziewanie podniesiono ceny, a jakość też nie była najlepsza. Podobno zamawianie online wychodzi taniej? Słyszałam już od kilku osób o caffeprint, ale chciałam jeszcze zasięgnąć opinii. Co myślicie o tego typu firmach i czy faktycznie się opłaca?
Pozdrawiam serdecznie!

which

Re: Drukarnia internetowa poszukiwana

Post autor: which » 18 wrz 2011 12:06

Uważać z Vistaprint. Osobiście nie korzystałam, ale słyszałam wiele negatywnych opinii na temat zamawiania ich produktów z Polski (główna siedziba w Holandii i ponoć z nimi można się dogadać lepiej).

olgasza
Kontakt:

Post autor: olgasza » 21 wrz 2011 18:49

mogę polecić chroma.pl. Korzystałam z ich usług niedawno i jestem zadowolona z ceny i jakości wydruku. Nie robią bardziej skomplikowanych zleceń (tylko różnego formatu ulotki, kalendarze, ale bez perforacji). Jedyne co może wkurzać to automatyczny system ładowania plików - kilkakrotnie system odrzucał mi plik, ale jest możliwość zignorowania go (tylko wtedy nie masz prawa do reklamacji usługi, gdyby się okazało, że jednak druk nie wyszedł tak, jak chciałaś).
Ale generalnie jestem zadowolona :-)

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 23 wrz 2011 11:56

a ja mam genialne ceny w ulotkowo.pl

Awatar użytkownika
Sympatyczna

Post autor: Sympatyczna » 10 paź 2011 13:46

olgasza pisze:mogę polecić chroma.pl. Korzystałam z ich usług niedawno i jestem zadowolona z ceny i jakości wydruku. Nie robią bardziej skomplikowanych zleceń (tylko różnego formatu ulotki, kalendarze, ale bez perforacji). Jedyne co może wkurzać to automatyczny system ładowania plików - kilkakrotnie system odrzucał mi plik, ale jest możliwość zignorowania go (tylko wtedy nie masz prawa do reklamacji usługi, gdyby się okazało, że jednak druk nie wyszedł tak, jak chciałaś).
Ale generalnie jestem zadowolona :-)
Mi raz się zdarzyło, że system odrzucił plik. W innych przypadkach wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Też jestem zadowolona z ich usług.
"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać." Jim Ryun

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 22 paź 2011 08:40

znalazłam na allegro ulotki w dobrych cenach i co sie okazało-że mieszczą się 2 ulice ode mnie. ulotki i wizytówki robią dobrej jakości. ich login na allegro media11

kreatynka

Post autor: kreatynka » 16 sty 2013 17:02

Ja mogę polecić TPSdruk - drukuję u nich ulotki już od dłuższego czasu i jestem zadowolona z ich usług

Jagoda

Post autor: Jagoda » 17 sty 2013 14:30

which pisze:Uważać z Vistaprint. Osobiście nie korzystałam, ale słyszałam wiele negatywnych opinii na temat zamawiania ich produktów z Polski (główna siedziba w Holandii i ponoć z nimi można się dogadać lepiej).
Przede wszystkim reklamują tanie usługi, a potem okazuje się, że do projektu trzeba doliczyć to i owo i wychodzi pokaźna suma. Miałam kiedyś skorzystać, ale po podliczeniu wszystkiego zrezygnowałam.

Molly

Post autor: Molly » 07 mar 2013 14:23

Ja skorzystałam z drukarni internetowej, żeby wykonać ulotki A6. Nie było tego wiele, ale i tak opłaciło się lepiej niż stacjonarnie, bo byłam w kilku miejscach i dopytywałam. Co do jakości i obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń. W drukarniach internetowych dobra jest przede wszystkim cena (tam, gdzie drukowałam ulotki mają program rabatowy). Poszperaj dobrze w sieci, na pewno coś znajdziesz.

kozako

Post autor: kozako » 06 cze 2013 21:14

dobrze poszukaj na allegro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”