Jak robić zdjęcia produktów sprzedawanych w Internecie - art

Awatar użytkownika
r0sie

Jak robić zdjęcia produktów sprzedawanych w Internecie - art

Post autor: r0sie » 01 lut 2012 22:25

Znalazłam ciekawy artykuł dla prowadzących sklepy internetowe.
Poradnik - jak robić dobre zdjęcia produktów.
Może komuś się przyda. Polecam.

http://jacek.kwasniewski.eu.org/F&F/jak ... rnecie.pdf

A jakie są wasze doświadczenia z robieniem fotek? :)
Ania

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Re: Jak robić zdjęcia produktów sprzedawanych w Internecie -

Post autor: Lila-Art08 » 02 lut 2012 17:51

dzięki, poczytam;-)

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 09 lip 2014 16:51

Tak naprawdę prezentacja produktu to podstawa w przypadku prowadzenia sklepu internetowego. Zdecydowanie większe powodzenie mają sklepy o ładnej skórce.
Poza tym nikt nie kupi danego produktu w ciemno jeśli nie będzie dokładnie widział jak wygląda. Aktualnie coraz bardziej modna staje się taka fotografia produktowa 360 - na stronie z linku można sobie poczytać o tym rozwiązaniu. Zlecamy takie zamówienie firmie i dostajemy w zamian prezentacje, dzięki którym klient może sobie obejrzeć dany produkt z każdej strony. Nie sądzicie,że sprawdzi się to szczególnie w przypadku dekoracji albo wyposażenia do domu ?
Obecnie jak możecie sobie zresztą zobaczyć coraz więcej firm wprowadza takie innowacje.

gagatka

Post autor: gagatka » 09 lip 2014 22:09

Wbrew pozorom dobre zdjęcie to połowa sukcesu. Interesujący opis nie wystarczy, bo jesteśmy wzrokowcami. Myślę, że warto postawić na dobry sprzęt i pójść na jakiś kurs.

Awatar użytkownika
ungr
Kontakt:

Post autor: ungr » 08 sty 2015 09:06

Faktycznie dobre zdjęcia produktów to podstawa. Pytanie tylko czy obrotowe :)
Jeśli wnosi to dodatkową wartość warto zainwestować w sprzęt oraz Swój czas.
Wszystko zależy też od ruchu na stronie. Nalezy pamietać że taka prezentacja to od 8 zdjęć produktu w górę, często 72 zdjęcia.
Więc przy dużej liczbie produktów to może być czasochłonne i dodatkowo obciążać serwer.
Ale ma to swoje wielkie zalety, możemy w zamian ogladać produkt w przyjemny sposób z takiej perspektywy jak chcemy.
Gabarytowo czy to buteleczka czy coś większego jak na np wózeczek nie ma to tez znaczenia bo na wszystko można znaleźć sposób.
A oto przykład że da się:
Pozdrawiam
UNGR.EU
Interaktywne Spacery Wirtualne 360°

elwirunia1

Re: Jak robić zdjęcia produktów sprzedawanych w Internecie - art

Post autor: elwirunia1 » 26 lut 2016 23:03

Dopiero teraz trafiłam na ten wątek i go czytam. Tak samo dopiero teraz znalazłam fajny kurs fotografowania
Muszę skontaktować się z nimi i umówić na następny termin i skorzystam zapewne, bo chcę zająć się sprzedażą internetową, mam ciekawy produkt, który trzeba sfotografować dobrze.

ewelina546

Re: Jak robić zdjęcia produktów sprzedawanych w Internecie - art

Post autor: ewelina546 » 11 wrz 2017 13:01

Najlepiej zgłoście się do profesjonalisty, aby wykonał odpowiednie zdjęcia. Zobacz u nich http://www.blik.info.pl/oferta/fotograf ... roduktowa/ . Galeria jest pełna ich prac. Które jak widać są wykonane z najwyższą starannością.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”