księgarnia

molówa
Kontakt:

księgarnia

Post autor: molówa » 26 sty 2009 14:11

ja mam księgarnię internetową, bardzo chętnię się wymienię poradami z innymi sklepami info. np. jak wybieraliście serwer dla swojego sklepu? czym się kierowałyście? czy jesteście z niego zadowolone?
czy same budowałyście sklep? Czy macie gotowca?
co według was jest niezbędną żeczą w sklepie od strony admina?

Z chęcią się też podzielę własnymi doświadczeniami

Awatar użytkownika
ulcik
Kontakt:

Re: księgarnia

Post autor: ulcik » 26 sty 2009 14:18

ja jako że 2 lata temu tak jak i teraz jestem laikiem wybrałam najtańszy sklep i wg mnie super prosty czyli ..abc24.pl - niedrogi w okolicy złotówki z hakiem za dzień , nie płacę nic poza tym .. no wykupiłam domenę

u.

molówa
Kontakt:

Post autor: molówa » 26 sty 2009 14:28

ulcik, ja sobie w grudniu wyguglowałam twój sklepik. i tak sobie pomyślałam, łał tyle książek w antykwariacie i wiesz co od razu mi zapachniało w domu takim specjalnym zapachem z antykwariatu lub małej, miejskiej biblioteki... ach...
a tak wogóle to jesteś zadowolona od strony obsługi? czy jest coś co byś chciał mieć w sklepie czego nie masz?
jak rozumiem to sklep miałaś od razu na serwerze?

kasia
Kontakt:

Post autor: kasia » 26 sty 2009 14:47

Też zaczynałam od abc24, ale od ponad roku pracuję na oscommerce gold, który sama dopasowałam do swoich potrzeb (tu przydała się wprawka na abc ;) ).
Odpowiada mi o wiele bardziej niż abc właśnie - ma więcej możliwości, które potrzebowałam, więcej opcji. No i bardziej nam się opłaca, gdyż i tak mamy wykupiony serwer dla naszych domen i same domeny.
Gold jest 'łagodniejszy' w obsłudze niż tradycyjny, darmowy osc.

Niezbędne, jak dla mnie, było wielopoziomowe kategoryzowanie, przypasowywanie jednego produktu do kilku kategorii, resztę mam przy okazji ;).

Awatar użytkownika
ulcik
Kontakt:

Post autor: ulcik » 26 sty 2009 15:30

molówa pisze:ulcik, ja sobie w grudniu wyguglowałam twój sklepik. i tak sobie pomyślałam, łał tyle książek w antykwariacie i wiesz co od razu mi zapachniało w domu takim specjalnym zapachem z antykwariatu lub małej, miejskiej biblioteki... ach...
a tak wogóle to jesteś zadowolona od strony obsługi? czy jest coś co byś chciał mieć w sklepie czego nie masz?
jak rozumiem to sklep miałaś od razu na serwerze?
:oops: ciesze się i zapraszam w odwiedziny ;)

wiesz co ja laik jestem i chyba wszystko mam ..ale tak naprawdę nie wiem czego mogłabym chcieć :) ja nie mam taki skomplikowanego towaru jak Kasia, aaaa jest chciałabym żeby była opcja newslettera .. ha !
u.

molówa
Kontakt:

Post autor: molówa » 26 sty 2009 15:40

kasia superasny ten twój sklep. aż nie mogę uwierzyć, że to gotowiec.
a co newslettera to rzeczywiście przydatna opcja.
ulcia ja też jestem laik, ciagle się uczaćy. ja swój sklep od początku sama wymyślałam. do spółki oczywiście z moim informatykiem. cały czas coś tam jeszcze bym sobie dorobiła ale chwilowo fundusze mnie troszke wstrzymują.

kasia
Kontakt:

Post autor: kasia » 26 sty 2009 15:44

W tym co ja mam jest właśnie i newsletter, i aktualności i rabaty (różne) i ceny (różne) i opcję jezyków... Sam produkt, przy wprowadzaniu, może mieć sporo opcji do wprowadzenia...
Molówa - to jest jeden a najbardziej popularnych programów sklepowych chyba...

molówa
Kontakt:

Post autor: molówa » 26 sty 2009 16:07

widzisz, ja jak sobie robiłam sobie sklep nie mogłam znależć żadnego fajnego gotowca :( Wszystkie czegoś nie miały. ale w sumie jestem zadowolona, że sama budowałam sklep bo teraz mogę znieniać jak chcem, tylko, że troche to zajęło czasu napisanie programu (informatykowi oczywiści :D ) ni i że laik totalny byłam to teraz mam dużo dodatków, które chciałabym dorobić

kozako

Post autor: kozako » 24 maja 2013 11:13

fajna ta księgarnia

zosia

Post autor: zosia » 07 mar 2017 23:43

Jak mieszkacie na terenie UK i szukalibyście książek wydanych po polsku, zobaczcie sobie księgarnię https://rewolucja.co.uk mają dobre ceny i spory wybór książek. Wysyłka nie jest kosztowna, trzeba za nią zapłacić niecałe 2 funty, także niewiele. Ja bardzo lubię kryminały, kolekcjonuję książki, może kiedyś uda mi się stworzyć domową bibliotekę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”