Sklepy ze zdrową żywnością.

Dżej89

Re: Sklepy ze zdrową żywnością.

Post autor: Dżej89 » 26 wrz 2017 13:21

Mi koleżanka ostatnio poleciła sklep z żywnością ekologiczną staropolskagaleriasmaku.pl i tak planuję zakupić u nich kilka produktów, ponieważ cenię sobie wysoką jakość, a te produkty takie są. Mimo tak świetnych produktów ceny są niezwykle korzystne, co jest tylko dodatkowym atutem. Szkoda, że nie mieszkam w Lublinie, bo bym odwiedziła ich sklep bezpośrednio.

mamami

Post autor: mamami » 24 sty 2018 20:10

Dużo takich eko produktów mają w Lidlu. Ja sobie lubie przejrzeć ich gazetke, bo czesto tez duzo promocji mają. Ogólnie z tych wszystkich supermarketów to właśnie w Lidlu najwięcej takich niszowych produktów jest dostępnych.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 06 lut 2018 15:40

Ja zaopatruje się od jakiegoś czasu w zdrową, ekologiczną żywność jaką oferują sloneczko-sklep24.pl . W szczególności zasmakowałam w miodzie, zbożach oraz kaszach oferowanych właśnie przez nich. Nie dość, że są bardzo smaczne to jednocześnie pomagają mi utrzymać dobrą sylwetkę. Miałam okazję zamówić od nich rownież dodatki takie jak olejki eteryczne, czy zapachowe.

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 23 maja 2018 14:07

Takie sklepy są na prawdę bardzo fajne i jakość produktów na prawdę się różni od reszty oferowanych w supermarketach. Co prawda cena może jest i większa, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że na zdrowiu się nie oszczędza. Zerknij sobie na stronę przystanek-zdrowia.pl, sklepu ze zdrową żywnością a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Fajnie, że mają kilka sklepów w Rzeszowie, więc mogę sobie podejść i wybrać coś osobiście. Dla kogoś z innego miasta istnieje możliwość wysyłki, więc też fajnie ;)

mamazosi

Post autor: mamazosi » 13 cze 2018 15:16

Dużo jest sklepów internetowych ale też w internecie możesz szukać lokalnie.
Oprócz krzewów, które spokojnie możesz posadzić w ogrodzie możesz kupić lokalnie
świeże warzywa, owoce czy ryby. Wszystko prosto z pola od rolnika. Generalnie jest to najzdrowsza opcja
i możesz właśnie szukać u siebie w miejscowości:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”