Wysyłki kurierem

adka
Kontakt:

Re: Wysyłki kurierem

Post autor: adka » 12 maja 2010 22:33

juz z domu... :)

u mnie system skelpowy nie rozroznia listów- ja je wprowadziałam w rmach paczek, ale
paczki są wysyłane w róznej cenie w zaleznosci od wagi.
Słowem, oprócz podawania wymiarów ubranek- ważę też wybraną sztuke wprowadzając towar do sklepu:)
nie ma wpywu jedynie na cene wysyłki kurierskiej, bo do 5 kg to 15,50 brutto.

a u fryzjera odkryłam, że dociera tam sygnał miejskiego hot spota, ale rozłączyło mnie kiedy pisałam kolejnego dłuugiego posta.
Fryzjerka szalała na kilka głów, więc byłam pozostawiona sama sobie, co mi się podobało, bo w końcu mogłam uzyć WIFI w telefonie...

Kontakt:

Post autor: karma » 31 maja 2010 12:00

A teraz pytanie o wysyłki za granice i myślę tu o wysyłce dużej paczki tzn ponad 5 kg. Szukam najtańszego sposobu wysyłania towaru do firmy z która mam współpracować na terenie Europy. Jeżeli macie jakąś przetestowaną lub słyszałyście, że jakaś proponuje dobre ceny - dajcie znać a ma wdzięczność będzie "bezgraniczna" :D

adka
Kontakt:

Post autor: adka » 31 maja 2010 13:06

Karina,

ja zagraniczne wysyłki puszczam GLS-em i to bez umowy. Na stronie maja jasny cennik i dostarczaja szybko.
np. do Czech do 10 kg - koszt 110 PLN brutto

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 31 maja 2010 16:06

karma pisze:A teraz pytanie o wysyłki za granice i myślę tu o wysyłce dużej paczki tzn ponad 5 kg. Szukam najtańszego sposobu wysyłania towaru do firmy z która mam współpracować na terenie Europy. Jeżeli macie jakąś przetestowaną lub słyszałyście, że jakaś proponuje dobre ceny - dajcie znać a ma wdzięczność będzie "bezgraniczna" :D
Na drobnicę mam umowę z DPD, po krótkim okresie testowym (z podstawowym rabatem) wynegocjowałam następne oczka. Na tą chwilę ceny wysyłek do sąsiadów są prawie na poziomie wysyłek krajowych natomiast dalej (w EU, 2 strefa) nieco, ale nie drastycznie, drożej. Oczywiście jeśli to nie musi być kurier konkurencyjna jest PP priorytet lub niestety droższy EMS Pocztex (za to znany na całym świecie :) ).

Importerkom z Czech polecam też śmiało ichnią pocztę czyli Ceska Posta. Wyjątkowo sprawna i tania.

Mam też firmę kurierską do większych przesyłek (drobnicę też chyba obsługują) :

Dorota Jarguz
QRSOR
ul. Lotnicza 9, 58-260 Bielawa
d.jarguz@qrsor.com
mob: +48 606 654 169
tel: +48 74 832 20 49
fax: +48 74 833 23 79
GG: 11703099

Kontakt:

Post autor: karma » 31 maja 2010 23:58

Dzięki za podpowiedż :D Jeszcze w tym tygodniu będę to sprawdzać.

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 01 cze 2010 16:23

karma pisze:Dzięki za podpowiedż :D Jeszcze w tym tygodniu będę to sprawdzać.

NO DOBRA, DOBRA - A GDZIE TA BEZGRANICZNA WDZIĘCZNOŚĆ !!! :lol:

Kontakt:

Post autor: karma » 01 cze 2010 23:28

Bezgraniczna będzie jak uda się wysłać :) Na razie robię zaawansowane przymiarki ;)

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 01 lut 2013 17:52

Ja przesyłki kurierskie realizuję za pomocą superpaczki. Bardzo fajny serwis ponieważ aby korzystać z usług firm kurierskich nie muszę podpisywać umowy ;). Przesyłki dostarczane są bardzo szybko i sprawnie, firma nie sprawia żadnych problemów.
Jest również tanio - co było dla mnie priorytetem przy wyborze.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 22 kwie 2013 15:14

Dziewczyny, nie wiem, co dokładnie przesyłacie, ale w przypadku dość ciężkich przesyłek warto sobie porównać ofertę kurierów z ofertą firmy transportowej, np. tej: http://fracht.pl/ - chodzi o to, żeby była to dość duża firma, bo im większa, tym więcej ma klientów na tej samej trasie, a wtedy można skorzystać z transportu łączonego (to ma swoją nazwę, tylko zapomniałam teraz, jak ona brzmiała :P) i dzięki temu mniej zapłacić za przesyłkę, bo koszty dzielone są pomiędzy wszystkich klientów z danej trasy. Mój kuzyn w ten sposób przesyłał jakiś osprzęt dla zespołów muzycznych, nie wiem dokładnie, ale chyba jakieś ciężkie głośniki itd. :)

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 17 lut 2014 22:38

A moim zdaniem w przypadku cieżkich przesyłek warto skontaktować się z AlleKurier, bo realizują przesyłi paletowe do 800 kg wiec to dość duże rozmiary. Moja koleżanka korzystała z ich usług przy prowadzeniu sklepu internetowego i bardzo sobie chwaliła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”