skuteczna reklama i maketing

aldonaxx

skuteczna reklama i maketing

Post autor: aldonaxx » 28 maja 2014 09:54

Jeśli uważacie, że wasz biznes utknął w martwym punkcie to skuteczną reklamę i promocją w sieci będzie marketing szeptany i pozycjonowanie waszej stroni. Dzięki czemu wasza stronka lub sklep znajdzie się na pierwszej stronie w google. Spowoduje to wzrost jej zainteresowania i większy ruch na niej. A co za tym idzie wzrośnie sprzedaż
polecam skuteczni.pl którzy znają się na rzeczy.

o.krol80

Re: skuteczna reklama i maketing

Post autor: o.krol80 » 28 maja 2014 11:34

Ja polecam firmę Matysart, sama korzystałam z ich usług. W sumie pozycjonować można też samemu, trzeba mieć tylko dużo czasu :)

jania89

Post autor: jania89 » 28 maja 2014 19:20

Bardzo cenie sobie współpracę z firma informatix. Maja duże wyniki i są niedrodzy.

marekwisniewski0
Kontakt:

Post autor: marekwisniewski0 » 06 cze 2014 14:11

Załóż fanpage na facebooku, jesli będziesz miala dużo fanów to napewno zaczną odwiedzac sklep.

nulka30

Post autor: nulka30 » 13 cze 2014 19:45

Najlepszy jest marketing szeptany

Irmina
Kontakt:

Post autor: Irmina » 15 cze 2014 17:45

Ja wychodzę z założenia, że klientów trzeba szukać wszędzie. Nie nastawiać się tylko na FB, wyszukiwarki, marketing szeptany itp. Zamiast tego trzeba próbować wszystkiego po trochę - wtedy efekt przyjdzie.

KasiaMama
Kontakt:

Post autor: KasiaMama » 27 cze 2014 10:59

Fakt, trezba tez przemyśleć, czy forma reklamy, którą mamy jest odpowiednia i trafia do grupy docelowej. Jeśli prowadzimy np. firmę remontową i szukamy klientów z okolicy, nie wybierajmy bardzo ogólnych słów kluczowych, na które powiino się znelaźć nas w sieci, lepiej jesli zawęzimy wyniki wyszukiwania i zapytania do naszego regionu.
:king:

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 02 lip 2014 21:26

KasiaMama pisze:Fakt, trezba tez przemyśleć, czy forma reklamy, którą mamy jest odpowiednia i trafia do grupy docelowej. Jeśli prowadzimy np. firmę remontową i szukamy klientów z okolicy, nie wybierajmy bardzo ogólnych słów kluczowych, na które powiino się znelaźć nas w sieci, lepiej jesli zawęzimy wyniki wyszukiwania i zapytania do naszego regionu.
Moim zdaniem jest to najważniejszy element reklama która trafia do osób niezainteresowanych produktem jest tak samo skuteczna jak brak reklamy. Warto też czytać co się dzieje w kwestii marketingu na zachodzie jak ktoś zna troszkę język to polecam wejść na bloga FreshMail ten wpis http://freshmail.pl/blog/ciekawostki/7- ... arketingu/ i w wolnej chwili zapoznać się z pozycjami które są tam opisane dzięki temu można zyskać wiedzę i zaoszczędzić sporo pieniędzy na nieuczciwych firmach, które nas reklamują, bądź też zacząć działać w dziecinie e-marketingu samemu.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 21 lip 2014 23:10

Masz racje, ale mnie wydaje sie że w tym wypadku skutecznym sposobem będzie pozycjonowanie. Im wyżej nasza strona znajduje sie w wyszukiwarce google tym więcej osób do nas trafi. Do tego przydał by Ci sie ktoś kto sie na tym zna bo jak będziesz próbowała sama to możesz sobie jeszcze zaszkodzić. Czytałam że firma Ditum :http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html dość dobrze sie na tym zna, mają dobry kontakt z klientem a to przecież też jest ważne.

gasiorek

Post autor: gasiorek » 25 lip 2014 22:39

Chyba masz na myśli Ditum.org. Korzystałam z ich usług, kiedy z efekcie własnych nieumiejętnych działań nie umiałam wyjść wyżej niż na 5-tą stronę w wyszukiwarce Google.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”