Warto kupować internetowo?

kammii

Re: Warto kupować internetowo?

Post autor: kammii » 28 wrz 2017 19:53

Pewnie że tak :)

mamaja

Post autor: mamaja » 29 wrz 2017 22:28

Niektóre produkty na pewno warto :) Ale np żywność czy środki czystości kupuję stacjonarnie. Czasem zdarzy się, że kupię w sieci perły piorące Perlux bo w moim osiedlowym sklepie rzadko bywają nad czym ubolewam bo nie wyobrażam sobie prać w czym innym i czasem muszę szukać gdzieś dalej.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 31 paź 2017 14:01

Chyba każda z Nas przekonała się o wyższości zakupów internetowych nad stacjonarnymi. Każda z Nas ma na swoim koncie korzystne zakupy i zaoszczędzone pieniądze oraz czas. Wszystko dzięki takim ofertom, które dają możliwość kupienia wartościowych rzeczy za ceny mieszczące się w granicach rozsądku.

Calineczk4

Post autor: Calineczk4 » 22 lis 2017 16:45

Pewnie, że warto! :) Od dawna kupuję różne rzeczy przez Internet, najczęściej ubrania i kosmetyki, ale też różne nietuzinkowe rzeczy, których nie znajdę w sklepach stacjonarnych. Ostatnio dałam się namówić na zamówienie przez Internet... mebli. Mój facet szaleje na punkcie stylu skandynawskiego i uparł się, żeby kupić meble do nowego mieszkania na Mebel-Partner.pl, bo tam są rzeczy idealnie trafiające w jego gust. Ale warto było dać się namówić, bo meble są piękne i fajnie wykonanie :)

bella91

Post autor: bella91 » 23 gru 2017 15:48

Jeśli chcesz otworzyć sklep internetowy to towar najlepiej kupować w hurtowniach online. Ja ostatnio trafiłam na hurtownie wielobranżową. Mają bardzo przystępne ceny i duży wybór towaru.

sportowa

Post autor: sportowa » 23 sty 2018 10:39

Myślę, że zakupy online to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na bieganie po galeriach. Sama praktykuję internetowe zakupy już od dłuższego czasu. Moim najnowszym zakupem są spodnie narciarskie damskie, które znalazłam w świetnej cenie i jeszcze lepszej jakości. Są bardzo wygodne i na górskie wędrówki również wypróbowane ;)

relaksowa

Post autor: relaksowa » 25 sty 2018 14:26

Bardzo często kupuję online, ponieważ jest to szybkie i łatwe. Ostatnio w ten sposób kupiłam wyposażenie do salonu - fotele masujące. Znalazłam profesjonalną ofertę i jestem bardzo zadowolona. Teraz mogę skutecznie odpocząć wieczorem, kiedy maluchy już śpią, a ja czytam książkę masuje obolałe mięśnie ;)

paskowa

Post autor: paskowa » 26 sty 2018 10:49

Bardzo często kupuję przez internet, ponieważ oszczędzam na tym wiele czasu, a można znaleźć sporo ciekawych okazji :D Moim ostatnim zakupem jest biustonosz z paseczkami, z którego jestem bardzo zadowolona. Idealnie modeluje i podtrzymuje biust, a co najważniejsze nie uwiera przez cały dzień ;P

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 29 sty 2018 11:22

Pewnie, że warto. Znalazłam super ofertę na tenisówki dla dzieciaków za niecałe 40 zł przecenione z 80 :) takie wyprzedaże to ja lubię i już zamawiam kilka par dla swoich dzieciaczków, żeby latem nie przepłacać. Jak widać w sieci można znaleźć wiele fajnych wyprzedaży :)

butka

Post autor: butka » 29 sty 2018 14:14

Bardzo często wybieram opcję zakupów internetowych, bo to wygodny i szybki sposób, a ja nie mam zbyt dużo po pracy. Moim ostatnim najlepszym zakupem była listonoszka Monnari. Wybrałam niezawodny kolor brązowy, który świetnie pasuje do mojego stylu ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”