Warto kupować internetowo?

Anak00nda

Re: Warto kupować internetowo?

Postautor: Anak00nda » 15 kwie 2016 15:02

W sklepie Beta-Skin jest teraz promocja -20% na wszystkie produkty, z kodem rabatowym TargiLNE! Warto skorzystać, ponieważ ich kremy są rewelacyjne - sama używam na problemy z trądzikiem oraz do nawilżania skóry. Polecam!

arlett

Postautor: arlett » 12 maja 2016 17:16

Oczywiście, że warto zamawiać internetowo! Zaoszczędzisz w ten sposób sporo czasu i pieniedzy.
Zobacz sobie chociażby kostiumy dwuczęściowe. Wybór jest bardzo duży, jakość dobry podobnie jak ceny. Ja musze sobie w końcu coś zamówić na lato bo ciągle chodzę w długich spodniach a stroju kąpielowego nie mam żadnego.

bella91

Postautor: bella91 » 16 maja 2016 21:12

Oczywiście, ze warto! Ja zawsze znajduję perełki w sieci :) W sklepach stacjonarnych nie zawsze się odnajduje.
Dzisiaj np trafiłam na... i przepadłam. Te maty magnetyczne na lodówki są po prostu genialne. Małym kosztem można odmienić wnętrze :)

rudadagusia

Postautor: rudadagusia » 18 maja 2016 10:25

Ja już niejednokrotnie przekonałam się o tym, ze warto! Spore zniżki, asortyment znacznie większy niż w sklepach stacjonarnych i ulubione produkty z dostawą do domu ;) Chociaż wiadomo, że kupuję w internecie produktów spożywczych, bo biedrę mam blisko :P to np. ciuchy, czy kosmetyki, wolę kupić w necie, bo rachunek (nawet z przesyłką), mam znacznie niższy, więc po co mam stać w kolejkach :)

kaariaan89

Postautor: kaariaan89 » 25 maja 2016 23:33

z doswiadczenia wiem, że jesli sprawdzi się kolor w jakiejs drogerii to warto poszukac tego w necie - zawsze jest taniej. ja tak z podkładem Estee Lauder i uzywam go juz prawie rok. A cena w galerii była przerażajaca - na lamoda ciachnęłam za połowę

Vanessa123

Postautor: Vanessa123 » 27 maja 2016 23:32

Oczywiście, że warto kupować internetowo. Przyznam, że na początku siostra musiała mnie długo namawiać, żebym w końcu przełamała się i zaczęła robić zakupy w sieci. Szybko przekonałam się jakie to proste i wygodne. Poza tym co chwilę można natrafić na super promocje i wyszperać rzeczy, które w tradycyjnych sklepach ciężko dostać. Znalazłam genialne spodnie materiałowe w wiosennych kolorach.

arlett

Postautor: arlett » 05 cze 2016 21:14

Ja też uważam że warto :) W internecie jest mnóstwo sklepów z świetną ofertą :) Zajrzyj sobie chociażby na olive.pl. Mają cudne stroje kąpielowe jednoczęściowe i bikini.
Ceny są moim zdaniem o wiele lepsze niż w sklepach stacjonarnych i przede wszystkim mozna zaoszczędzić sporo czasu.

kagie27

Postautor: kagie27 » 07 cze 2016 11:32

Osobiście od narodzin pierwszego dziecka, a nawet przed kupuję internetowo - hurtowo. Moim zdaniem nie opłaca się kupować przez neta jednej rzeczy, bo wyysyłka też kosztuje, natomiast hurtowe zakupy w jednym sklepie - spoko. Na przykład całą wyprawkę dla dziecka w tym butelki avent i inne niezbędne rzeczy kupiłam.

Sokółka

Postautor: Sokółka » 10 cze 2016 12:23

Pewnie, że warto. Sama kupuję głównie oryginalną odzież, jest dużo taniej szczególnie w outletach. Proszę sobie zerknąć choćby na outlet Royal Shop jakie mają konkurencyjne ceny (robiłam tam już kilka razy zakupy), do tego dają 30 dni na zwrot. Przekonałam się, że ubrania są w 100% oryginalne i nawet przez noszenie i pranie nic się z nimi nie dzieje. Ostatnio kupowałam tam spodnie wranglera.

moniakbcn

Postautor: moniakbcn » 14 cze 2016 20:15

kosmetyki tez kupuję i nie mam żadnych obaw, jednak dużo częsciej ubrania, dodatki i obuwie. W końcu tutaj można trafić na fajne okazje, a w sklepie stacjonarnym możesz zapomnieć o jakichkolwiek rabatach. Jedyne co oferują to wyprzedaże mid season. A na lamoda już teraz można kupić taniej.

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”