Warto kupować internetowo?

sara-narat
Kontakt:

Re: Warto kupować internetowo?

Post autor: sara-narat » 28 paź 2016 11:23

Zależy o czym tutaj rozmawiamy. Są rzeczy których bym raczej nie kupiła przez internet jak np. buty czy ogólnie jakakolwiek odzież. Ale takie kosmetyki czy dermokosmetyki jak najbardziej. Mam swoje pewne źródła w których kupuje już od lat i nigdy się nie zawiodłam na tych sklepach :)

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 29 paź 2016 11:36

Pewnie że warto często jest taniej a jakość super. Ostatnio kupiłam maść i już się przydała bo znieczulałam dziecko przed szczepieniem.

roshy12

Post autor: roshy12 » 02 lis 2016 17:56

Ze sprawdzonych stron warto :)
Ja nie mam czasu latać po sklepach, a niedługo Święta. Czas zacząć kompletować prezenty. Moim Maluchom sprawię ręcznie robione zabawki ze sklepu, w którym często robię zakupy ze względu na jakość i oryginalność produktu.

Awatar użytkownika
SoloKolos
Kontakt:

Post autor: SoloKolos » 07 lis 2016 14:14

Oczywiście, że warto. Ceny w sieci często są niższe niż w sklepach stacjonarnych, nie trzeba tracić czasu na chodzenie po sklepach, jeśli zrobimy większe zamówienie to wysyłka często jest gratis, a przesyłka następnego dnia dociera pod wskazany adres. Same plusy :)
Artykuły i urządzenia biurowe - sklep internetowy SoloKolos.pl

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 11 lis 2016 16:40

przez internet kupuję tylko te kosmetyki, które znam na żywo. Bałabym się strzelać z kolorem podkładu, chociaż w drogerii też raczej trzeba strzelać, bo jak nakładam go na twarz to i tak na podkład, a poza tym światło jest takie, że czasem wychodzą dwa różne kolory jak się wyjdzie na zewnątrz ;/ Kupuję więc sprawdzone w necie, czesto taniej niż np. w Rossmannie.

arlett

Post autor: arlett » 29 sty 2017 21:47

Ja dzisiaj odkryłam, ze zakupy z USA i chyba zacznę kupować w Stanach przez internet.
Zawsze chciałam robić tam zakupy ale większość sklepów nie ma przesyłki w ofercie.
A wy kupujecie za granicą?

pepitka

Post autor: pepitka » 02 lut 2017 12:49

Moim zdaniem można znaleźć atrakcyjne ceny szukając w internecie wyprzedaży i promocji. Dzisiaj moja znajoma poleciła zegarki z pulsometrem w bardzo atrakcyjnej cenie.

izabiznes

Post autor: izabiznes » 14 lut 2017 12:06

A co powiecie o kantorach internetowych? Mój znajomy korzysta z tego: ekantor.pl i jest bardzo zadowolony. Ja co prawda rzadko kupuję w internecie, ale opcja z wymianą walut jest według mnie ciekawa, a na pewno wygodna. Co myślicie?

andzela

Post autor: andzela » 15 lut 2017 19:22

Jeżeli chodzi o kupowanie odzieży, obuwia, kosmetyków, czy lekarstw to u mnie odpada. Natomiast takie rzeczy, co do których wiem, że nie muszę przymierzać, a nie mam czasu na chodzenie po sklepach to czemu nie. Kupowałam e-booka, książki, płyty, a niedawno kupiłam biżuterię. Nic nie ryzykowałam, bo sklep ma tanią biżuterię, ale bardzo fajną. Zamówiłam sobie komplet z kolczykami, naszyjnikiem i bransoletką w stylu choker. Od dawna już marzyłam o czymś takim, ale jakoś tak odkładałam aż w końcu trafiłam na ten sklep i zamówiłam. Nie, nie powiem, dobrze się kupuje w sieci, ale jak dla mnie to nie wszystko.

izabiznes

Post autor: izabiznes » 20 lut 2017 11:22

Ja kosmetyków nie kupuję przez internet. Ale mam swój ulubiony butik internetowy i tak jak u Was trafiłam na niego z polecenia. Moja przyjaciółka kupiła u nich kilka ciuchów, które bardzo mi sie spodobały. Zakupy w internecie sa fajne, bo można w nim znaleźć rzeczy, których nie ma w tradycyjnych sklepach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”