Warto kupować internetowo?

gagatka

Re: Warto kupować internetowo?

Post autor: gagatka » 24 sie 2016 11:17

Moim zdaniem też warto. Lubie robić zakupy online, bo jest tam większy wybór wszystkiego.

Kaja11

Post autor: Kaja11 » 20 wrz 2016 23:19

Ja od czasu do czasu zakupuję tabletki i różne maści. Kupuję hurtowo dzięki temu jest taniej. Ostatnio natrafiłam na taki żel do oczyszczania ran jak Prontosan - od teraz jest moim niezbędnikiem w apteczce. Jeśli gdzieś pojawi się rana to moją pierwszą pomocą jest właśnie ten żel- skutecznie oczyszcza zainfekowaną skórę. Lek jest ogólnodostępny w internecie, dlatego łatwo go znajdziesz i kupisz.

amelka

Post autor: amelka » 26 wrz 2016 21:33

Ja myślę jak większość z was, że warto. Zakupy internetowe to spore ułatwienie. Poza tym można znaleźć sklepy których np w CH nie ma. Ja odkryłam dzisiaj sklep dla kobiet w ciąży i młodych mam - https://www.mamadama.pl/ Można tam kupić odzież ciążową i coś dla dziecka.
Nie widziałam tego sklepu w swoim mieście a ceny u wybór jest naprawdę atrakcyjny.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 27 wrz 2016 09:24

Ja wolę kupować przez internet. To o wiele lepsza opcja.

RóżowyCukierek

Post autor: RóżowyCukierek » 29 wrz 2016 13:07

Na pewno warto przeglądać oferty sklepów internetowych. Najlepiej na Domodi, bo tu są zebrane w jednym miejscu.

margo903

Post autor: margo903 » 05 paź 2016 11:08

Bardzo lubię robić zakupy w sieci. Zawsze można znaleźć coś taniej. Ostatnio wynalazłam porównywarkę http://gdzie-taniej.pl/tansze/lodowki/ i można tam spokojnie znaleźć wiele produktów, w konkurencyjnych cenach.

madagal

Post autor: madagal » 05 paź 2016 14:50

Poza tym że jest większy wybór, jest też cenowo korzystnie. I można kupować, kiedy się ma akurat czas.

justyna.barek

Post autor: justyna.barek » 08 paź 2016 16:00

Przez internet nauczyłam się nie tylko kupować różne rzeczy, ale także wyszukiwać i zamawiać usługi. Internetowo kontaktowałam się nawet z firmą pogrzebową Lethe - http://www.lethewarszawa.pl/, z której usług korzystaliśmy. Prawie każda dziedzina, łącznie z tymi poważnymi, jest już w sieci.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 13 paź 2016 16:25

Zakupy internetowe to wiele możliwości. Zarówno taniej, wygodniej to jeszcze można pomagać. FaniMani daje taką możliwość. Korzystają z przekierowania do sklepów które są partnerami można normalnie robić zakupy a sklep przekaże procent od naszych zakupów w formie darowizny. I jeszcze mamy możliwość wyboru fundacji której te środku mają zostać przekazane. Słyszeliście już o tym, korzystacie?

Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Kontakt:

Post autor: Ombre_Clothing » 25 paź 2016 13:30

Czy warto? Mówimy zdecydowane TAK. :thumbup:
RAZ, że ceny są bardzo często o wiele niższe, tworzonych jest masa fajnych promocji ze względu na dużą konkurencję.
Dlatego warto upatrzyć sobie swój sklep i śledzić jego codzienną aktywność w necie. Zawsze można trafić na coś fajnego. 
DWA, w sklepie internetowym klient ZAWSZE ma 30 dni na zwrot ubrania bez konieczności tłumaczenia się i dyskutowania. Takie jest prawo i już. 
TRZY, jest o wiele wygodniejsza forma zakupu. Nie trzeba godzinami spacerować po galerii handlowej i mierzyć upapranych szminką bluzek. W sklepach internetowych takie rzeczy nie mają miejsca. 
Także mocno polecamy, nie ma się czego bać, dzisiaj sklepy internetowe funkcjonują już na poważnych zasadach. Warto znaleźć sobie swoje miejsce :)

A facetów lub kobiety poszukujące fajnego prezentu swoim mężczyznom zapraszamy do nas, :love: :clap:
:arrow: http://www.j.mp/Ombre__PL
:right: :right:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”