Warto kupować internetowo?

otylia

Re: Warto kupować internetowo?

Post autor: otylia » 27 lip 2016 23:52

Ja tam wszystko co się da zamawiam przez internet więc oczywiście, że warto. Właśnie umówiłam serwis do pralki. To jest mega oszczędność czasu !

ewelline

Post autor: ewelline » 01 sie 2016 22:33

Dużo łatwiej jest załatwiac sprawy w internecie. A zakupy sa banalnie proste. Zamiast chodzić po sklepach wybieram sobie kalosze,wystarczy krótki przelew i jest po sprawie.

gosh

Post autor: gosh » 08 sie 2016 14:15

Jasne, że warto robić zakupy online. Ja tak głównie kupuję ubrania. Teraz szukam sukienki i na razie czytam jaką warto wybrać na http://feef.pl/sukienki-wyjsciowe-co-to ... ze-wybrac/ . Ale jestem pewna, że sukienkę zamówię przez Internet.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 10 sie 2016 05:29

Oczywiście że warto. Szybko i bez biegania po sklepach. A że wakacje się kończą i czas pomyśleć o szkole to polecam taniaksiazka.pl. Tu znajdziecie akcesoria szkolne dla dzieci i młodzieży. Jeżeli jeszcze nie kupiliście podręczników lub czegoś jeszcze nie macie, skorzystajcie z wyszukiwarki. Są tu podręczniki do wszystkich typów szkół.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 18 sie 2016 09:37

Pewnie, że warto. W internecie można znaleźć dosłownie wszystko, wybór jest bardzo duży i korzystne ceny. Ja ostatnio robiłam remont kuchni,wymieniałam meble i kupowałam nowy sprzęt AGD. Wtedy to właśnie znalazłam stronę gdzie znalazłam wszystko, czego potrzebowałam. Świetnej jakości i w korzystnych cenach.

Marta38

Post autor: Marta38 » 18 sie 2016 14:57

To ja napiszę inaczej. Nie warto nie kupować w sklepach internetowych. Przecież takie zakupy bardzo opłacają się ze względu na to, że ceny w nich są często dużo niższe. Dobrze widać to na przykładzie kraktrade.pl/nowe-produkty gdzie te akcesoria są dużo tańsze niż podobne w zwykłych sklepach. Ja nie lubię przepłacać, więc zawsze, gdy się da, kupuję w sklepach internetowych.

Hokus

Post autor: Hokus » 19 sie 2016 14:15

Ja kupuję i moim zdaniem warto. Ogólnie mam wrażenie jeśli chodzi o sklepy meblowe i budowlane, że internetowi klienci są lepiej traktowani.

justi

Post autor: justi » 19 sie 2016 14:50

Według mnie warto. Coraz częściej kupuję przez internet ubrania oraz produkty ekologiczne. Ostatnio nawet zaczęłam robić zakupy spożywcze online, dzięki jednemu z hipermarketów jest to super wygodne. Wszystko jest na czas, zwykle wybieram kuriera jak się nie mogę doczekać jakiejś sukienki ^^ z płatności online dotpay jest nie zawody. Także wszystko ok , myślę,że coraz więcej osób decyduje się na zakupy online. Minus jest taki,że przez to mogą małe sklepiki troszkę stracić.

bella91

Post autor: bella91 » 21 sie 2016 07:41

Oczywiście, że warto :) gdybys szukała ubrań dla mamy i córki to na e-kaan.pl outlet znajdziesz identyczne zestawy :)
Sama zastanawiam się nad zamówieniem tam czegoś dla siebie i córek. Teraz szykuję je do przedszkola i szukam dobrych jakościowo ubranek.

pyraprzeznaczenia1

Post autor: pyraprzeznaczenia1 » 24 sie 2016 10:31

Moim zdaniem warto robić zakupy online. Ja nie wychodząc z domu ostatnio kupiłem sobie do domowego biura Ozonator Jonizator wody i powietrza i efekty dało się od razu odczuć. Do tego jakość urządzenia naprawdę mnie pozytywnie zaskoczyła.
Kupowanie online wcale nie oznacza nie udanych zakupów :blink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”