Dobre sklepy internetowe z kosmetykami

mamatasia

Re: Dobre sklepy internetowe z kosmetykami

Post autor: mamatasia » 25 wrz 2015 14:49

jeśli chodzi o dobry szampon to ja polecam markę So'Bio - są kapitalne, ekologiczne, nie wpływają na przetłuszczanie się włosów. Ja zawsze miałam z tym problem, próbowałam myć włosy octem i sodą oczyszczoną, ale to negatywnie na nie wpływało. A ten szampon jest eko, nie podrażnia skóry. Nie wywołuje tego, co normalne szampony, które teoretycznie myją włosy, ale tak naprawdę powodują większą produkcję łojotoku, przez co włosy trzeba być codziennie...

Coldi

Post autor: Coldi » 25 paź 2015 16:52

Najlepiej stawiać na kosmetyki profesjonalne, takie które są dostępne zazwyczaj tylko i wyłącznie w salonach ze względu na to, że są to kosmetyki bardzo dobrej jakości. Często można je spotkać również na allegro jednak czasami może się okazać, że są to podróbki bo niestety jest wielu nieuczciwych sprzedawców. Ja mam swojego ulubionego jeżeli chodzi o allegro i kosmetyki profesjonalne i jest to Beauty_sin szybo wysyłają no i mają bardzo miłą obsługę, a produkty z najwyższej półki.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 27 paź 2015 19:08

A co masz na myśli pisząc kosmetyk dobrej jakości? Bo ja w tym momencie brałabym pod uwagę skład produktu. A czasami okazuje się, że tanie, popularne kosmetyki mają właśnie rewelacyjny skład.

malutka15

Post autor: malutka15 » 31 paź 2015 12:05

Moje ostatnie odkrycie to sklep sklep.silog.pl. Można zakupić profesjonalne kosmetyki do włosów czy paznokci. Ja kupuje u nich odżywki do włósów. Mój numer jeden odżywka w sprayu malina z miętą, polecam :)

KKPT

Post autor: KKPT » 03 lis 2015 01:57

Dorzuciłabym do tego jeszcze sklep garcinia-cambogia.pl. Słyszałam, że mają tam naprawdę ciekawe produkty. Cieszę się osobiście, że coraz więcej powstaje dobrych sklepów internetowych z kosmetykami. Kiedyś miałam z tym ogromny problem :saynothing: Teraz jest to zrobione o wiele lepiej ,sklepy są dobrej jakości, produkty także nie są złe, wart kupować i mam nadzieję, że również tak myślicie! :king:

Miranda

Post autor: Miranda » 03 lis 2015 19:35

Ja mogę polecić może nie tyle sklep, co Panią Monikę zajmującą się medycyną indyjską i przygotowująca kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów według indywidualnych potrzeb. Ja regularnie zamawiam maskę regenerująca do włosów.

dnowaczek878

Post autor: dnowaczek878 » 13 sty 2016 09:49

Witajcie,

Ja przyznaje ,że bardzo często zamawiam kosmetyki z internetu ale jest to spowodowane brakiem czasu. Z dobrych sklepów mogę polecić perfumerie online kalaaps.pl. Mają bardzo ciekawą ofertę i również co jest fajne to ,że możemy kupić testery ;)

gasiorek

Post autor: gasiorek » 02 lut 2016 10:26

Uwielbiam wyszukiwać kosmetyki mało znane i zaskakiwać przyjaciółki ich wysoką jakością. Od jakiegoś czasu jestem pod wrażeniem kosmetyków i suplementów beatwell.pl.
Najbardziej lubię Naturalny, Antyoksydacyjny Krem do twarzy na dzień z rokitnikiem, Gotu Colą, Biała Herbatą, Omegą 3. To krem do twarzy o niezwykłej jedwabistej konsystencji o przepięknym kolorze i zapachu.Nie zawiera parabenów podejrzewanych o wywoływanie raka, bez GMO, bez alkoholu, składników odzwierzęcych, bez pochodnych ropy naftowej. Wspaniale się wchłania, nawilża, odżywia. Rewelacyjnie działa na skórę
Ma przepiękny pomarańczowy kolor, który wynika z użycia czystego oleju z rokitnika.

mikowska

Post autor: mikowska » 20 maja 2016 16:49

W sklepie redcoon.pl/c25020000-Produkty-do-piel%C4%99gnacji znajdziecie duży wybór kosmetyków, produktów do pielęgnacji, perfum. Poza tym w ofercie mają także sprzęt AGD i RTV, akcesoria do domu, telefony, komputery, aparaty fotograficzne i wiele innych. Ceny są przystępne, jest również dział z produktami w promocyjnych cenach, także warto zajrzeć w wolnej chwili.

Hokus

Post autor: Hokus » 23 maja 2016 13:44

Na splendore.pl są między innymi akcesoria do paznokci i wiele więcej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”