opakowania, pudła kurierskie, pudełka itp.

zosia

Re: opakowania, pudła kurierskie, pudełka itp.

Post autor: zosia » 28 lut 2016 21:06

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem opakowań foliowych, warto sprawdzić ofertę max-pak.pl - firma ma w ofercie folie poliolefinowe termokurczliwe, folie pcv termokurczliwe oraz folie termokurczliwe LDPE. To tani i bardzo dobry sposób pakowania towaru. Najważniejsze jest to, aby wybrać odpowiedni projekt opakowania, który będzie atrakcyjny i będzie przyciągać uwagę klienta.

gaja

Post autor: gaja » 26 mar 2016 20:32

Ja polecam sprawdzić również ofertę tej firmy set-box.com.pl. Jeśli potrzebujecie opakowania do gabarytów lub też oczekujecie indywidualnych, to warto tam zajrzeć i przynajmniej porównać ceny. Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam miejsca, gdzie mają kompleksową ofertę. Zamawianie wszystkiego w jednym miejscu, to bardzo duża oszczędność.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 10 lis 2017 21:28

Jeżeli chodzi o wszelkie opakowania to moja znajoma ma sklep i często wiem, że kupuje w https://centrumpakowania.com . Niedawno nawet mówiła, że mają teraz fajne przeceny na asortyment. Może warto więc tam zerknąć i bliżej zapoznać się z ofertą. Z tego co wiem to produkty mają wysokiej jakości i są wytrzymałe. A sklep jest otwarty 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”