Sklep dla młodej mamusi i dziecka

Tymoteusz1

Re: Sklep dla młodej mamusi i dziecka

Post autor: Tymoteusz1 » 26 lip 2017 10:02

Faktycznie, wygląda to naprawdę dobrze. Ja uważam, że jeśli można kupić coś, co pozytywnie wpłynie na komfort dziecka, to warto to zrobić. Dla mnie świetnym przykładem są apaszki. Same pomyslcie, jak dobrze może to wpłynąć na rozwój malucha :)

Koraa

Post autor: Koraa » 07 sie 2017 21:48

To wszystko zależy od tego czego potrzebujesz :) Jeżeli mają być to mebelki, oświetlenie, wyprawka czy też zabawki to warto odwiedzać ten lamalu.pl. Mają oni bardzo duży wybór rzeczy dla dzieci w dobrych cenach. Znajdziesz tam wszystko co potrzebujesz nawet książeczki dla dzieci. Warto tam zaglądać bo mają bardzo dobre ceny, a jakość produktów jest wysoka. Myślę, że będziesz zadowolona z zakupów w tym miejscu :)

mamaja

Post autor: mamaja » 15 sie 2017 13:59

Takich sklep jest obecnie sporo więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja na co dzień staram się żyć ekologicznie i takich też produktów szukam zarówno dla siebie jak i dziecka.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 23 sie 2017 13:57

Jeśli w temacie ubranek dla dzieci to ja polecam zakupy w mybasic.pl, świetny sklep a do tego świetne ubranka wykonane z bardzo dobrej jakości tkaniny w pięknych żywych kolorach. Ubranka są idealne dla maluszków jak i starszych dzieci w wieku przedszkolnym. Wygodne i miłe w dotyku.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 09 paź 2017 22:06

U mojego maluszka niestety jest problem z atopowym zapaleniem skóry, więc kupujemy ubrania jedynie przeznaczone właśnie dla dzieci z taką przypadłością i naprawdę super się sprawdzają. Wcześniej nie miałam pojęcia, że są sklepy tego typu, gdzie można kupić takie ubranka, ale teraz nie wyobrażam sobie ich nie zamawiać. Zdecydowanie mała nie odczuwa swędzenia i widać, że naprawdę komfortowo czuje się w tych ubraniach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”