Sklep dla młodej mamusi i dziecka

etatowa

Sklep dla młodej mamusi i dziecka

Post autor: etatowa » 24 lis 2015 23:06

Cześć,

Szukam inspiracji na prezent dla świeżej mamy. Co polecacie i gdzie to kupić ?

Awatar użytkownika
green

Re: Sklep dla młodej mamusi i dziecka

Post autor: green » 02 gru 2015 21:16

Co do mamusi to się nie wypowiem, ale dla dziecka kup misia z pozytywką.
http://bumik.eu/16_ebulobo Jestem przekonana, że będzie to ulubiona zabawka
maluch, która będzie mu towarzyszyła przez pierwsze lata jego życia.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 04 gru 2015 13:39

Ja ostatnio bardzo dużo kupuję zabawek dla mojego dziecka. Chodząc po sklepach zwróciłam uwagę że jest wiele produktów które są bardzo drogie. Dlatego teraz wolę zamawiać przez internet więcej rzeczy które są tańsze. Ostatnio kupiłam lalki na skleprevell.blogspot.com
i córka jest bardzo zadowolona.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 31 gru 2015 19:07

Ja zrezygnowałam z aukcji internetowych i teraz przeglądam tylko sklepy. Wcale nie jest tak, że w zwykłych sklepach jest przebitka ileś tam procent. Przykładem jest strona babyland.pl, gdzie są normalne ceny, a często to nawet promocje.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 07 sty 2016 11:23

Ja już będąc w ciąży często miałam problem z zakupem ubrań dla kobiet ciężarnych i bielizna. Nie lubię ubrań z sieciówek a tam głównie są dostępne te działy, więc miałam problem. I całkiem przypadkiem trafiłam na sklep internetowy mamadama.pl i byłam zachwycona. Dość, że ubrania i bielizna bardzo dobrej jakości to i produkty na wyprawkę dla dziecka dostępne i możliwość zakupu w cenie jednej przesyłki. Zobacz, może tam coś wpadnie Ci w oko.

olga83

Post autor: olga83 » 13 maja 2016 14:38

Jeśli chodzi o ubrania ciążowe to warto rzucić okiem tutaj modaciazowa.com. Mają ogromny wybór i bardzo konkurencyjne ceny. Do tego w sklepie znaleźć można akcesoria takie jak chusty czy nosidełka. Często są promocje i to fajne, bo niestety ubrania dla ciężarnych nie należą do najtańszych. Warto sprawdzić.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 19 maja 2016 12:38

Zanim zabierzecie się za zakupy, to poczytajcie o tym jaki wybrać bujaczek dla dziecka? Ten wybór wbrew pozorom wcale nie jest taki prosty, ponieważ trzeba zwrócić uwagę na różne aspekty.

sylwkaka

Post autor: sylwkaka » 19 maja 2016 14:12

Ja w internecie najczęściej szukam ubrań markowych, ale w tańszych cenach. Spróbuj dokładnie przejrzeć tablice i allegro. Spróbuj też sprawdzić w sieciówkach - często mają więcej promocji niż w sklepach stacjonarnych. Fajne ubrania, polskie i bawełniane, widziałam też na Limoda. Sprawdź też ofertę sieciowych second handów:) ;) ;) :)

Mmundna

Post autor: Mmundna » 19 maja 2016 16:00

Ja kupuję w smyku lub akpolbaby. :)

arlett

Post autor: arlett » 05 cze 2016 21:09

My właśnie planujemy nasze pierwsze wakacje z dzieckiem :) jedziemy nad morze, wynajęłam domek i szukam rzeczy na ten urlop.
Znalazłam już dla siebie stroje kąpielowe i chyba je zamówię w tygodniu. Dla córci mam już strój i rękawki. Teraz szukam innych zabawek na plażę, fotelika samochodowego i zastanawiam się czym ją zająć podczas podrózy. Pewni większość drogi prześpi ale będzie też marudzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”