Sklep dla młodej mamusi i dziecka

Tymoteusz1

Re: Sklep dla młodej mamusi i dziecka

Post autor: Tymoteusz1 » 26 lip 2017 10:02

Faktycznie, wygląda to naprawdę dobrze. Ja uważam, że jeśli można kupić coś, co pozytywnie wpłynie na komfort dziecka, to warto to zrobić. Dla mnie świetnym przykładem są apaszki. Same pomyslcie, jak dobrze może to wpłynąć na rozwój malucha :)

Koraa

Post autor: Koraa » 07 sie 2017 21:48

To wszystko zależy od tego czego potrzebujesz :) Jeżeli mają być to mebelki, oświetlenie, wyprawka czy też zabawki to warto odwiedzać ten lamalu.pl. Mają oni bardzo duży wybór rzeczy dla dzieci w dobrych cenach. Znajdziesz tam wszystko co potrzebujesz nawet książeczki dla dzieci. Warto tam zaglądać bo mają bardzo dobre ceny, a jakość produktów jest wysoka. Myślę, że będziesz zadowolona z zakupów w tym miejscu :)

mamaja

Post autor: mamaja » 15 sie 2017 13:59

Takich sklep jest obecnie sporo więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja na co dzień staram się żyć ekologicznie i takich też produktów szukam zarówno dla siebie jak i dziecka.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 23 sie 2017 13:57

Jeśli w temacie ubranek dla dzieci to ja polecam zakupy w mybasic.pl, świetny sklep a do tego świetne ubranka wykonane z bardzo dobrej jakości tkaniny w pięknych żywych kolorach. Ubranka są idealne dla maluszków jak i starszych dzieci w wieku przedszkolnym. Wygodne i miłe w dotyku.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 09 paź 2017 22:06

U mojego maluszka niestety jest problem z atopowym zapaleniem skóry, więc kupujemy ubrania jedynie przeznaczone właśnie dla dzieci z taką przypadłością i naprawdę super się sprawdzają. Wcześniej nie miałam pojęcia, że są sklepy tego typu, gdzie można kupić takie ubranka, ale teraz nie wyobrażam sobie ich nie zamawiać. Zdecydowanie mała nie odczuwa swędzenia i widać, że naprawdę komfortowo czuje się w tych ubraniach.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 04 sty 2018 19:36

Jeśli chodzi o sklep, w którym kupisz oryginalną i wysokiej jakości wyprawkę dla dziecka, to polecam Ci sklep internetowy Lencia. Mają tam bardzo bogaty asortyment - śpioszki, kombinezony, spodenki, sukienki i wiele, wiele innych. Wszystko bardzo ładnie wykończone, z wysokiej jakości materiałów. Robiąc zakupy w tym sklepie i stając się stałym klientem, możesz też liczyć na atrakcyjne rabaty.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 08 sty 2018 13:49

MAYLILY - maylily.pl

Jakbyście szukały kołderek, czy kocyków naprawdę z najwyższej półki jeśli chodzi o materiały, a przy tym dostępnych cenowo. Fajna opcja u nich to też możliwość zamówienia haftu z imieniem co umożliwia zakupienie tego typu produktu jako jakiś prezent chociażby. Tutaj też rada dla mam, które dopiero będą wybierały takie rzeczy - nie oszczędzajcie, kupujcie jakość. Bo im lepszy, delikatniejszy materiał, tym wasze dziecko będzie lepiej reagowała i spało w takim materiale, a to też bezpośrednia korzyść dla Was.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 07 lut 2018 11:43

A zerknijcie do sklepu e-babystuff jest to typowy sklep z akcesoriami dla dziecka i mamy. Znajdziecie tam niemalże wszystko, co fajne mają produkty bardzo dobrej jakości i o unikalnym wzornictwie. Ja tam upatrzyłam dla siebie świetną torbę joissy soho. To praktyczna i nowoczesna propozycja dla matek które chcą mieć ładną torbę, a przy okazji w niej wnętrzu porządek.

lana52

Post autor: lana52 » 01 mar 2018 22:44

karolinka pisze:
23 sie 2017 13:57
Jeśli w temacie ubranek dla dzieci to ja polecam zakupy w mybasic.pl, świetny sklep a do tego świetne ubranka wykonane z bardzo dobrej jakości tkaniny w pięknych żywych kolorach. Ubranka są idealne dla maluszków jak i starszych dzieci w wieku przedszkolnym. Wygodne i miłe w dotyku.
Nie powinno zapomnieć się również o poduszeczkach, kocach czy kołderkach. Je można wykonać samodzielnie - wcześniej, trzeba tylko zaopatrzyć się w porządne tkaniny.

Krysta097

Post autor: Krysta097 » 24 kwie 2018 11:26

Oprócz wszelkiego typu sklepów z ciuszkami czy zabawkami warto również poszukać sklepu z dobrymi kosmetykami dedykowanymi właśnie dla dzieci. Sama znalazłam fajny sklepik - https://www.mustela.pl/product/nasze-pr ... o-wrazliwa gdzie można znaleźć dobrej jakości kosmetyki i dla mamy i dla dziecka. W zależności od typu i potrzeb skóry mamy do dyspozycji kilka linii kosmetyków, więc na pewno każda z Was znajdzie coś dla siebie i swojego dzieciaczka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”