Zarządzanie firmą

arlett

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: arlett » 15 maja 2016 15:50

Na pewno przyda ci się dobry program do zarządzania firmowymi finansami. Samodzielna księgowość online jest moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Na wfirma.pl znajdziesz prosty w obsłudze i niedrogi program, który mozesz testować za darmo. Koniecznie nad nim pomyśl. Biuro rachunkowe czy samodzielna księgowa do najtańszych nie należą.

asap

Post autor: asap » 16 maja 2016 23:15

ALe bez przesady, to nie jest też nie wiadomo jaki koszt, a przynajmniej jest gdzieś tam człowiek, który może zweryfikować Twoje ewentualne błędy - nie musisz się na wszystkim znać. Ja osobiście scedowałam kwestię ksiegowości na biuro rachunkowe i absolutnie nie mam zamiaru tego zmieniać. Dobrze mi z tym, że przynajmniej papiery mam z głowy:)

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 20 maja 2016 14:57

Zarządzanie firmą nie jest proste. Wielu osobom wydaje się, że kasa spada z nieba i nie trzeba się wcale męczyć.
Moim zdaniem własna DG to o wiele cieższa praca niż ta na etacie. Poza tym nie raz trzeba się użerać z klientami którzy nie płacą.
Ja do tej pory odpuszczałam bo firmy windykacyjne tanie nie są ale ostatnio trafiłam na vindicat.pl i zainteresowała mnie samodzielna windykacja online. To tani i szybki sposób na odzyskanie pieniędzy. Chyba zacznę z niego korzystać.

piece87

Post autor: piece87 » 31 maja 2016 12:52

Mnie temat rozwiązań IT, które wspierają prowadzenie biznesu, bardzo interesuje. Aktualnie szukam informacji na temat takich narzędzi dedykowanych e-commerce. Wybieram się też na targi IT Future, które są w całości poświęcone innowacjom w branży IT i rozwojowi tej branży właśnie. Wydarzenie B2B, więc myślę, że przedsiębiorcy sporo wyniosą :) Takich rozwiązań jest wiele, warto je umiejętnie dobierać, aby wykorzystać maksymalnie ich potencjał, no i żeby to się przełożyło na funkcjonowanie biznesu :) Może ktoś z Was był na poprzednich edycjach? Albo wybiera się na tegoroczną? Przyznam, że program zapowiada się naprawdę ciekawie.

mikowska

Post autor: mikowska » 01 cze 2016 23:27

Jakby ktoś z Was borykał się z problemem dotyczącym komunikacji z klientem, rzućcie okiem na serwersms.pl - firma umożliwia wysyłkę wiadomości tekstowych np. w formie powiadomień sms, które mają szansę znacznie usprawnić kontakt z klientem. Platformę można przetestować za darmo, daje dużo możliwości, jest łatwa w obsłudze.

Yerna

Post autor: Yerna » 08 cze 2016 11:27

Zależy też jaki biznes prowadzić, bo w każdej branży będzie inny system. Może wyglądać podobnie, ale samo działanie jest inne. Dla porównania możesz zobaczyć oprogramowanie dla budownictwa tutaj http://www.connecto.pl/oprogramowanie-d ... aj-zalety/ i coś dla produkcji. Zawsze ważny jest budżet i cel, w jakim ten system ma pomóc.

anastazja4390

Post autor: anastazja4390 » 13 cze 2016 18:58

A ja mogę zaproponować Wam zakupy w biurwa.pl. Bardzo dobrze wyposażony sklep z art. biurowymi , bo takie też są potrzebne. Dobre ceny i szybka dostawa. Mogę polecić.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 23 cze 2016 10:34

Z pewnością przy zarządzaniu firmą pomogą specjalistyczne systemy takie jak elektroniczny obieg dokumentów. Fajna sprawa niosąca wiele korzyści biznesowych.

olixen

Post autor: olixen » 14 lip 2016 13:30

Możecie też zdecydować się na oprogramowanie na zamówienie. Wtedy wszystko działa w taki sposób, jaki zaplanujesz. Nie wiem jakie są ceny, ale na stronie makeapps.pl możesz zostawić kontakt do siebie to od razu oddzwonią.

Awatar użytkownika
Werka

Post autor: Werka » 19 lip 2016 08:25

do pracy w biurze rachunkowym bardzo pomocna jest platforma mobevo sprawdź jakie ma możliwości
:right:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”