Sklep z biżuteria online

Awatar użytkownika
Veferters

Re: Sklep z biżuteria online

Post autor: Veferters » 17 maja 2016 21:03

Dużo jest tego typu ofert w Sieci. W zasadzie, to bardzo ciężko jest się na coś konkretnego zdecydować... Całkiem fajne naszyjniki dla kobiet znalazłam ostatnio tutaj www.alicejo.pl/naszyjniki i muszę przyznać, że sprezentowałam sobie jeden choć podoba mi się ich zdecydowanie więcej :D
Uczucia nasze nie powinny być namiotami rozbitymi na jedną noc tylko.

ewelline

Post autor: ewelline » 27 maja 2016 16:12

W sieci zdecydowanie jest łatwiej znaleźć odpowiednią biżuterię, dlatego że jest dużo większy wybór. Teraz niedawno zamawiałam sobie pierścionek z brylantem w Kruku z nowej kolekcji. U mnie w mieście nigdzie takiego bym nie dostała, mamy tylko dwóch małych jubilerów z kiepskim asortymentem

Wsaan

Post autor: Wsaan » 03 cze 2016 08:31

Teraz tylko modna biżuteria w internecie według mnie. Jest po prostu taniej i do tego teraz przesyłka nie jest żadnym problemem więc moim zdaniem to jest zdecydowanie lepsza opcja.

Sabina30

Post autor: Sabina30 » 15 lip 2016 10:19

Ja lubię kupować w Aparcie, bo zawsze znajdę tam biżuterię trochę inną, oryginalną.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 21 lip 2016 09:41

A powiedźcie mi proszę, co sądzicie o biżuterii artystycznej? Piękne wyroby jakiś czas temu udało mi się znaleźć w Janina Art. Można tam znaleźć piękne bransoletki, kolczyki i wiele innych, przepięknych wyrobów, które mogą być genialnymi prezentami.

Parabellum

Post autor: Parabellum » 09 sie 2016 01:11

Biżuteria artystyczna? Przecież każda biżuteria sama w sobie jest sztuką. Są co prawda różne gatunki dzieł, jednakże takie bransoletki jak stąd : http://silveris.pl/36-bransoletki są sztuką na naprawdę światowym poziomie.

andzela

Post autor: andzela » 01 wrz 2017 10:47

Ja preferuję biżuterię perłową.Ten najszlachetniejszy klejnot jest dla mnie prawdziwym artyzmem stworzonym przez samą naturę. Jakiż to niezwykły proces kształtuje i dodaje blasku perłom w zamkniętej małży słodkowodnej i morskiej, trudno pojąć. Podziwiam ten perłowy kunszt natury i dlatego taka biżuteria jest dla mnie wyjątkowa. Lubię oglądać i podziwiać zarazem asortyment sklepu https://gemlord.pl/ nieraz się skuszę i złożę zamówienie, przyznaję. Teraz też przypadły mi kolczyki z czarnej perły Akoya , która swoim niepowtarzalnym odcieniem przypomina perłę Thaiti , pasowałyby mi do naszyjnika. Oj, chyba zaraz złożę zamówienie :)

Szymonka

Post autor: Szymonka » 02 wrz 2017 17:01

A jak podobają sie wam celebrytki pozłacane ? Spotkałam się z tą biżuterią niedawno i nie powiem bo niektóre wzory bardzo mnie zachwyciły

ewelline

Post autor: ewelline » 08 wrz 2017 10:31

Ja na ogół kupuję biżuterię damską ze sklepu e-watches. Mają bardzo duży wybór i ceny są często niższe niż u tradycyjnego jubilera

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”