Sklep z biżuteria online

kammii

Re: Sklep z biżuteria online

Post autor: kammii » 28 wrz 2017 19:51

Tutaj jest piękna biżuteria apart.pl.

Working mommy

Post autor: Working mommy » 27 lut 2018 09:43

Która Pani nie lubi eleganckiej biżuterii? ;) Najlepiej szukać w sieci, bo jest tam wiele pracowni, które tworzą autorską biżuterię, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. Przykładem jest kulkabransoletki, która wykonuje biżuterię z naturalnych kamieni np. bransoletki, naszyjniki, kolczyki, nawet biżuterię dla dzieci czy Panów.

dybciowa

Post autor: dybciowa » 20 mar 2018 16:01

Bardzo ładna i przede wszystkim tania biżuteria jest w sklepie Dybcia. Zdecydowanie polecam zakupy w tym miejscu, można zaszaleć bez wyrzutów sumienia! :)

Chylon

Post autor: Chylon » 21 mar 2018 13:37

Na pewno jeśli chodzi o obrączki to mogę Ci polecić sklep z artykułami od Laru. Tworzą wysokiej jakości obrączki, które są obowiązkowym elementem ozdoby, gdy wychodzę na imprezy, bankiety bądź gale. Stworzone z materiałów o najwyższej jakości dodają mi sporo uroku i elegancji. :) A to wszystko od polskiego producenta!

lana52

Post autor: lana52 » 28 mar 2018 11:00

Ta Pani chce otworzyć własny sklep, a nie kupić gdzieś biżuterię... Na jakim skrypcie go oparłaś, czy to platforma magento-2? Jeśli tak, wiedz, że możesz rozbudować go o dodatkowe moduły, dostosowując go maksymalnie do swoich potrzeb.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 29 mar 2018 11:44

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy z biżuterią to gdzie się w nią zaopatrujesz? Ja mogę polecić Tobie świetną hurtownię biżuterii ika-biernat. W ofercie mają autorską biżuterię kryształową. Oprócz tego możesz u nich zakupić elementy niezbędne do stworzenia swojej biżuterii.

arlett

Post autor: arlett » 01 kwie 2018 12:21

Jeśli szukasz łądnych pierścionków lub obrączek ślubnych to warto zajrzeć na Bizoe. Jest w czym wybierać. Myślę, ze każdy bez problemu znajdzie tam coś dla siebie. My pobieramy się w sierpniu i chyba wybierzemy obrączki z tego sklepu.
Szukaliśmy obrączek u nas w miescie ale niestety wybór jest bardzo mały. Wydaje mi się, że sklepy internetowe są lepiej zaopatrzone.

kolonia

Post autor: kolonia » 09 kwie 2018 12:43

Ja namiętnie kupuję kolczyki, bo nie wyobrażam sobie codziennej stylizacji bez takiej biżuterii :D Przypadły mim do gustu kolczyki z pracowni - w kształcie zwiewnych listków. Co sądzicie? :) Oczywiście w tym sklepie widziałam szereg innych projektów więc jest w czym wybierać! Lubię takie oryginalne, autorskie projekty biżuterii, bo można się dzięki nim wyrożnić!

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 28 kwie 2018 11:16

A kupujecie czasami wyroby ręcznie robione? Zakładam właśnie swój sklep internetowy i chciałabym poznać waszą opinię na temat takiej biżuterii? No i też zostaje jeszcze kwestia kanałów płatności, bo chciałam wprowadzić PayPal czy to mi wystarczy? Czy raczej powinnam wybrać więcej systemów umożliwiających dokonanie przelewu.

Markos_ld

Post autor: Markos_ld » 29 kwie 2018 20:09

Ja polecam sklep z pierścionkami i obrączkami ecodiamond.com. Jeśli ktoś ma znajomych w USA i odbiorą paczkę to można na prawdę tanio kupić :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”