Najczęściej kupowane rzeczy

roma2015

Re: Najczęściej kupowane rzeczy

Post autor: roma2015 » 14 sie 2016 12:49

ja często kupuję kosmetyki Soufre, jest to wygodna forma, zamawiam i czekam na paczke

filip.reczek

Post autor: filip.reczek » 30 sie 2016 16:02

My z żoną przez internet przeważnie kupujemy coś dla naszych pociech. Ostatnio trafiliśmy na bardzo fajny sklep internetowy z klockami Lego - salonklockow.pl, w którym dodatkowo można trafić na gry planszowe, konsole i gry PC ;) A nasi synowie oszaleli na punkcie tych gadżetów i jak tylko zbliża się dzień dziecka, świeta czy ich urodziny to od razu wiemy, co będzie dla nich najlepszym prezentem ;)

mamaja

Post autor: mamaja » 05 sie 2017 15:26

Wszystko zależy od zapotrzebowania w danym momencie. W najbliższym czasie mój mąż planuje zakupić większą ilość części samochodowych i rozglądam się właśnie za opcją na ich transport ze sklepu. Co sądzicie o ofercie Pogotowia Paczkowego ? Czytałam wiele pozytywnych opinii o tej firmie ale jeśli macie jakieś doświadczenia będę wdzięczna za informacje :)

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 26 wrz 2017 23:57

W internecie można znaleźć wszystko i trafić na różne fajne okazje. Mój mąż znalazł doskonałe opony praktycznie nieużywane i postanowiliśmy je zakupić. Poszperałam po necie i stwierdziliśmy, że do tego wybierzemy usługi kurierskie https://www.ebox24.pl/jak-wyslac-tanio- ... rierem-dpd . Myślę, że to najlepsza opcja w szczególności, że można tutaj otrzymać wskazówek chociażby jak wysłać tanio takie opony. Z tego co wiem to ebox24 współpracuje z najlepszymi firmami kurierskimi, przez co można znaleźć u nich najtańsze usługi.

garsonka

Post autor: garsonka » 18 paź 2017 12:07

kaariaan89 pisze:
25 maja 2016 23:27
masz racje, w necie jest taniej i mozna latwo zdobyc na kody rabatowe, nawet 30% co jest sporo przy większych zakupach.ja teraz mam na oku takie spódnice plisowane i chyba im się nie oprę bo sa na promocji
Zdecydowanie potwierdzam. Lepiej czasem poczekać z zakupem określonego produktu bo za chwilę może być na niego promocja i nie trzeba będzie przepłacać. Teraz wszyscy mają szansę zrobić dobre zakupy dzięki kodom na https://kody-rabatowe.domodi.pl/sklep/mohito. Jednak musicie się spieszyć bo promocje trwają do końca października więc to ostatnia szansa na dobre zakupy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”