Najczęściej kupowane rzeczy

roma2015

Re: Najczęściej kupowane rzeczy

Post autor: roma2015 » 14 sie 2016 12:49

ja często kupuję kosmetyki Soufre, jest to wygodna forma, zamawiam i czekam na paczke

filip.reczek

Post autor: filip.reczek » 30 sie 2016 16:02

My z żoną przez internet przeważnie kupujemy coś dla naszych pociech. Ostatnio trafiliśmy na bardzo fajny sklep internetowy z klockami Lego - salonklockow.pl, w którym dodatkowo można trafić na gry planszowe, konsole i gry PC ;) A nasi synowie oszaleli na punkcie tych gadżetów i jak tylko zbliża się dzień dziecka, świeta czy ich urodziny to od razu wiemy, co będzie dla nich najlepszym prezentem ;)

mamaja

Post autor: mamaja » 05 sie 2017 15:26

Wszystko zależy od zapotrzebowania w danym momencie. W najbliższym czasie mój mąż planuje zakupić większą ilość części samochodowych i rozglądam się właśnie za opcją na ich transport ze sklepu. Co sądzicie o ofercie Pogotowia Paczkowego ? Czytałam wiele pozytywnych opinii o tej firmie ale jeśli macie jakieś doświadczenia będę wdzięczna za informacje :)

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 26 wrz 2017 23:57

W internecie można znaleźć wszystko i trafić na różne fajne okazje. Mój mąż znalazł doskonałe opony praktycznie nieużywane i postanowiliśmy je zakupić. Poszperałam po necie i stwierdziliśmy, że do tego wybierzemy usługi kurierskie. Myślę, że to najlepsza opcja w szczególności, że można tutaj otrzymać wskazówek chociażby jak wysłać tanio takie opony. Z tego co wiem to ebox24 współpracuje z najlepszymi firmami kurierskimi, przez co można znaleźć u nich najtańsze usługi.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 18 paź 2017 12:07

kaariaan89 pisze:
25 maja 2016 23:27
masz racje, w necie jest taniej i mozna latwo zdobyc na kody rabatowe, nawet 30% co jest sporo przy większych zakupach.ja teraz mam na oku takie spódnice plisowane i chyba im się nie oprę bo sa na promocji
Zdecydowanie potwierdzam. Lepiej czasem poczekać z zakupem określonego produktu bo za chwilę może być na niego promocja i nie trzeba będzie przepłacać. Teraz wszyscy mają szansę zrobić dobre zakupy dzięki kodom. Jednak musicie się spieszyć bo promocje trwają do końca października więc to ostatnia szansa na dobre zakupy.

justynagrodzka

Post autor: justynagrodzka » 15 lis 2017 11:44

Zgadzam się. Sama kupiłam ostatnio na przecenie skórzane botki. Miesiąc wcześniej kosztowały prawie dwa razy więcej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”