Sklep - od czego zacząć

pepitka

Sklep - od czego zacząć

Post autor: pepitka » 23 wrz 2016 15:01

Chce przenieść lokalny sklep do sieci :) Problem zaczyna się już na początku, jestem "starej daty", więc nie mam pojęcia jak za takie przeniesienie się zabrać. Mąż podpowiada, żeby zacząć od dobrego serwera, wyczytałam, że serwery w chmurze czyli VPS świetnie się sprawdzają.

fila

Re: Sklep - od czego zacząć

Post autor: fila » 25 wrz 2016 15:28

serwer i domena, a potem reklama w sieci (adwords i pozycjonowanie)

MariuszST
Kontakt:

Post autor: MariuszST » 27 wrz 2016 21:11

Nie jest łatwo wybrać dobrego usługodawcę, ale z pewnością szybki i stabilny hosting to podstawa w e-commerce.
Marketing w sklepach internetowych >> https://socialtrends.pl

maciek.fredro
Kontakt:

Post autor: maciek.fredro » 11 paź 2016 09:32

Ja również polecam sensowny artykuł na stronie www- blog.poliman.pl/pokaz-sie-w-google

łucja99

Post autor: łucja99 » 23 sty 2017 20:29

Na pewno musisz zacząć od poszukiwań odpowiedniego serwery dedykowane w SDC, jeśli spodziewasz się większego ruchu na swoim sklepie . Dobrą ofertę możesz znaleźć tutaj: sprintdatacenter.pl. Wszystkie ich serwery działają na sprzęcie wysokiej klasy, dzięki czemu wynajęcie tam serwera to przede wszystkim gwarancja wydajności oraz niezawodności.

kasia3535

Post autor: kasia3535 » 26 sty 2017 21:05

a ja bym zaczęła od poszukania artykułów które chcemy sprzedawać i rynku zbytu to znaczy gdzie chcemy reklamować nasz sklep. Bo sklep w łatwy i szybki sposób założymy na stronie pasejo.pl, dostaniemy również pakiet informacji pomocnych przy fakturowaniu czy tez magazynowaniu naszego towaru.

Awatar użytkownika
Optima-md
Kontakt:

Post autor: Optima-md » 13 lut 2017 21:38

Ja swoją przygodę z założeniem sklepu internetowego rozpocząłem od doświadczeń z Allego. Na początek jest wystarczające ale jak sprzedaż się rozkręca to Allegrowe prowizje zaczynają być odczuwalne i wtedy najlepszym rozwiązaniem jest otwarcie własnego sklepu internetowego Ale opartego na własnym serwerze i panelu zarządzania, ponieważ gotowe platformy sklepowe również chcą zarobić za pośrednictwo.

Krok 1:
Kontakt z specjalistą np: techformator.pl - ludzie którzy się na tym znają
Krok 2:
Plan sprzedaży dla kogo, jaka ilość, jaki rynek
Krok 3:
Budżet
Krok 4:
Mnóstwo czasu na rozkręcenie i aktualizowanie danych.

Do najlepiej sprzedających się produktów można zaliczyć:
- oświetlenie
- artykuły dziecięce
- akcesoria samochodowe
- gadżety reklamowe kubki itp
- nadruki na koszulkach DTG
- akcesoria do telefonów

Odradzam raczej: obuwie. ubrania męskie lub damskie tam jest za dużo zwrotów.
Firma kurierska: warto sprawdzić ofertę kilku dostawców i negocjować ceny !!

HIT: To sprzedaż artykułów 1-18 miesięcy dla dzieci

:thumbup:
Obrazek

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 21 lut 2017 14:47

Moim zdaniem musisz pamiętać też o dobrej księgowości bo to jest ważne, aby umiała wszystko dokładnie obliczyć. Polecam w tym celu zajrzeć na propozycje na: seka.pl/oferta/obsluga-kadrowo-placowa . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Działają na terenie całej Polski.

karolinakarolinah

Post autor: karolinakarolinah » 21 lut 2017 15:13

Ja polecam zacząć biznes od wyboru branży, w której będziesz działać i sprecyzować asortyment. Następnie trzeba wybrać oprogramowanie pod sklep internetowy.

Miranda

Post autor: Miranda » 02 maja 2017 13:15

Oprogramowanie to wiadomo - podstawa. Ale w e-sklepie musimy przeciez takze wdrozyc jakis system platnosci internetowych. Ja stawiam u siebie na tpay.com - czemu? Nowoczesnosc, niska prowizja, rozne rodzaje dostepnych platnosci poprzez internet/sms/kom. Sprawdz sama - ja moge go akurat serio polecic.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”