Kosmetyki w sieci

Bandzia

Re: Kosmetyki w sieci

Post autor: Bandzia » 06 lip 2017 20:42

Ja często kupuję kosmetyki w sieci. Ostatnio zainteresowały meni kosmetyki khadi. Znalazłam nawet sklep oferujący takie kosmetyki. Czy któraś z Was używa tych produktów? Chciałabym wypróbowac naturalnych kosmetyków tylko nie wiem, czy są faktycznie skuteczne. Macie może jakieś ulubione kosmetyki naturalne, które możecie polecić?

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 13 lip 2017 10:12

A używacie polskich kosmetyków? Ja ostatnio odkryłam markę Barwa. To polskie naturalne produkty. Patrząc na dobre składy tych produktów, ich ceny są naprawdę bardzo korzystne.

Koraa

Post autor: Koraa » 22 lip 2017 15:50

Ja sporo rzeczy zamawiam w sieci, ponieważ jest to dla mnie bardzo wygodna forma zakupów. Jeżeli szukacie dobrej jakości kosmetyków to polecam zajrzeć do nich oriflame, ponieważ mają spory wybór kosmetyków w dobrej cenie :) Myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie :)

Miranda

Post autor: Miranda » 22 lip 2017 20:04

Ja bardzo czesto zamawiam kosmetyki przez internet. Niektórych produktów nie kupi się w sklepach stacjonarnych. Np taki dezodorant magnezowy Zechsal. Nie widziałam go nigdzie w sprzedaży. Zawsze zamawiam go ze sklepu Magvita.

Glownia

Post autor: Glownia » 28 lip 2017 00:31

Trudno wybierać kosmetyki w sieci bez możliwości wzięcia ich do ręki, dokładnego obejrzenia czy wypróbowania. Dlatego często czytam artykuły, które pomagają w dobieraniu kosmetyków.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 28 lip 2017 16:58

Dostępnych mamy bardzo dużo kosmetyków, dlatego dbanie o nasza urodę jest dużo łatwiejsze. Nie ma tez co przesadzać z ilością kosmetyków dlatego kremy bb to chyba najskuteczniejsze rozwiązanie.

Gagaga

Post autor: Gagaga » 18 wrz 2017 21:01

Kosmetyki kupowane w sklepach internetowych są zazwyczaj bardzo dobrej jakości,firmy nie wydają pieniędzy na wystawne sklepy w dużych centrach,ale mogą zając się promowaniem swoich produktów w internecie.Sklep http://goldenrose.pl/ zyskał sporą rzeszę klientek zaraz po otwarciu swojego pierwszego sklepu w Warszawie już w 2003 roku.Od tego czasu firma zdążyła już na dobre się zadomowić i w rozwinąć swoją ofertę.Mają kosmetyki kolorowe, dobrej jakości akcesoria do robienia makijażu,lakiery i odżywki do paznokci.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 19 wrz 2017 13:19

Zdarzało mi się kupować kosmetyki w sieci, choć nieczęsto i naprawdę jest to wygodna opcja.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 25 wrz 2017 20:48

od dłuższego czas zakupy kosmetyczne jak i te ciuhcowe robie przez internet. Dużo szybciej można znaleźć jakieś nowości, których w lokalnym sklepie nie spotkamy. Tak miałam z tymi kosmetykami z asianclub wcześniej słyszałam o kosmetykach z azji ale nie wiedziałam gdzie je dostać.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 28 wrz 2017 09:47

Ja kupuję takie rzeczy w sieci przede wszystkim dlatego, że prowadzę swój własny gabinet kosmetyczny i sporo mogę w taki sposób zaoszczędzić. Muszę stawiać na wysokiej jakości kosmetyki do ciała, włosów i to samo tyczy się całego wyposażenia gabinetu. Wiele rzeczy zamawiam w sklepach specjalistycznych (najczęściej w https://modnakaja.pl/pl/meble-fryzjersk ... ryzjerskie), bo gwarantują one bardzo wysoką jakość, a do tego rozsądne ceny. W przypadku własnej firmy nie mogę przymykać oka na jakość. :nonono: ;)
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”