Kosmetyki w sieci

bierka

Re: Kosmetyki w sieci

Post autor: bierka » 30 wrz 2017 21:41

Wolę jednak kupować stacjonarnie, szczególnie jeżeli kupuję akcesoria do paznokci w Myszkowie jest świetna hurtownia neonail ceny mają konkurencyjne, a produkty bardzo wysokiej jakości. Polecam każdemu kto próbuję swoich sił z hybrydami.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 02 paź 2017 13:40

Jak jż masz zamiar kupować sobie kosmetyki to postaw na kosmetyki naturalne. Moim zdaniem sylveco krem nawilżający to produkt który na pewno bardzo by Ci się spodobał.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 27 paź 2017 09:54

A oprócz kosmetyków kupujecie akcesoria do makijażu też w sieci ? Ja jakiś czas temu kupiłam w drogerii internetowej Puderek- https://puderek.com.pl/ gąbkę do makijażu Beauty Blender. Gąbeczka idealnie rozprowadza podkład, korektor, dzięki czemu makijaż idealnie jest rozprowadzony na twarzy i nie zostawia żadnych smug z czego jestem zadowolona. Poza tym, gąbeczka z pewnością jest łatwa w aplikacji - wystarczy kilka kropelek podkładu na gąbeczke, by później cieszyć się makijażem idealnym!

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 26 lis 2017 16:20

Dziewczyny, a znacie może ten krem BB https://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/16 ... em-bb.html ? Ja zmagam się z niedoskonałościami na cerze prawie od zawsze, właściwie moja cera nigdy nie była idealnie gładka, dlatego staram się to na co dzień maskować podkładami, jednak słyszałam, ze właśnie kremy BB z serii kosmetyków koreańskich naprawdę świetnie kryją i jeszcze zawierają składniki aktywne, które działają chociażby przeciwzmarszczkowo, a na Puderek.com faktycznie ta cena jest naprawdę korzystna. Warto zamawiać według Was?

teresaoros

Post autor: teresaoros » 01 gru 2017 18:03

Ja kosmetyki kupuję głównie w sieci, najczęściej w eaptece. Niedawno zamawiałam kremy regeneracyjne w eapteka i muszę wam powiedzieć że sprawdzają się rewelacyjnie, skóra jest doświetlona i jędrna.

Laura32

Post autor: Laura32 » 08 gru 2017 13:09

Ja znalazłam ciekawą ofertę kosmetyków w tym sklepie > http://papatka.pl/
Przede wszystkim urzekł mnie bogaty asortyment różnorodnych produktów, gdyż mamy tu do czynienia nie tylko z różnymi rodzajami preparatów pielęgnacyjnych, ale także suplementami, witaminami czy kosmetykami dla naszego domu. Co więcej, produkty te pochodzą od znanych i szanowanych marek, jednocześnie będąc w konkurencyjnych cenach. Sklep często proponuje rabaty i wyprzedaże, a także możliwość darmowej dostawy przy większych zakupach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”