Fryzjer

Jarzebin

Fryzjer

Post autor: Jarzebin » 09 maja 2017 12:07

Witam, nie wiem czy mogę tutaj to pisać, ale spróbuje. Poszukuje jakiegoś dużego zbioru salonów piękności, fryzjerów masażystów zna ktoś taką stronę ? Jest mi wstanie pomóc ? Myślę że coś odszukałem http://mojsalon.eu/
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017 10:03 przez Jarzebin, łącznie zmieniany 2 razy.

opiekunka

Re: Fryzjer

Post autor: opiekunka » 09 maja 2017 12:16

Z ciekawości wrzuciłam i znalazłam dla przykładu bazę danych Eniro. Z innych rzeczy co mi przychodzi na myśl to możesz wykorzystać do tego google maps.
Biznes forum

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 10 lip 2017 15:54

W Warszawie działa świetny salon fryzjerski Bishojo - kojarzycie? Warto się zastanowić poważnie nad takim rozwiązaniem bo salon jest sprawdzony i polecany przez wiele osób. Zachęcam do wizyty na stronie salonu i zapoznania się z ich ofertą.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 01 wrz 2017 17:00

Potrzebowałam dobrego fryzjera i dość długo szukałam. Dopiero znajoma poleciła mi ten salon. Czekałam chwile na moją kolej ale przynajmniej oddałam włosy w zaufane rece.

Irma

Post autor: Irma » 12 paź 2017 09:24

A ja odkąd fryzjer mi zniszczył włosy to wolę sama sobie robić wszystko :) teraz znalazłam super odcień włosów, a znajome mi te farby polecały więc na jesień mam zamiar zmienić sobie znowu image :D

malutka15

Post autor: malutka15 » 30 paź 2017 10:52

Szczerze polecam salon Bishojo, który znajduje się na warszawskim Mokotowie. Oprócz usług fryzjerskich świadczą też najróżniejsze usługi kosmetyczne. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze - wszystkie usługi na najwyższym poziomie!

Alicja Rosińska

Post autor: Alicja Rosińska » 05 gru 2017 14:13

@Irma no i tak się zdarza, że jak kiepski fryzjer to potrafi zniszczyć włosy. Mi się też to przytrafiło i to przed samym moim weselem. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby rozjaśniać włosy... Masakra, dosłownie to co wyszło na mojej głowie niemal przyprawiło mnie o zawał. Fryzjerka, która miała mnie czesac na wesele zrezygnowała, bo stwierdziła "że boi się tknąć takich drutów". Powiem Wam, że odechciało mi się. No ale cóż, nie było wyjścia i musiałam poszukać kogoś kto uratuje fryzurę. Kumpela poleciła mi mobilnego fryzjera. Co prawda nie miałam przekonania do fryzjerki, której nie widziałam na oczy ale umówiłam się na domowa wizytę. I wiecie co ? Ta kobieta dosłownie uratowała mi życie. Nie wiem jak to zrobiła ale nałożyła jaką maskę regenerująca no i potem kolor. Wyszło naprawdę fajnie, włosy zdecydowanie się poprawiły. Teraz korzystam tylko z usług Pani Magdy :) Możecie znaleźć na fb profil tego mobilnego salonu wpisująć MobileSalon.net. Polecam, będziecie zadowolone.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”