Jak zrobić sobie reklamę?

kawiorek88
Kontakt:

Re: Jak zrobić sobie reklamę?

Post autor: kawiorek88 » 14 wrz 2017 17:40

Najtańsza reklama to po prostu robienie sobie genialnej profesjonlanej strony internetowej taką zrobisz u www.tanio-strony-internetowe.pl

smalinosik

Post autor: smalinosik » 20 wrz 2017 18:41

Strona internetowa, to dopiero początek. Jeśli chcemy, żeby witryna przyciągała potencjalnych odbiorców musi być nowoczesna, dostosowana do wyświetlania na różnych urządzaniach czy systemach. W dalszej kolejności trzeba pomyśleć o pozycjonowaniu i podbiciu swojej pozycji w wyszukiwarce. Jeśli nie wiesz czy Twoja strona spełnia wymagania nowoczesnych trendów warto rozważyć http://fabrykamarketingu.pl/audyt-seo-strony-www/ wykonany przez profesjonalną firmę.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 22 wrz 2017 06:56

Formy reklamy są różne, pewnie trzeba byłoby przemyśleć temat i ocenić, co będzie dla nas najlepsze.

influentiq

Post autor: influentiq » 22 wrz 2017 12:13

Jest bardzo wiele sposobów na przyciągnięcie klientów na Twoją stronę. W skrócie można je podzielić na płatnę i bezpłatne. Zarówno w Google, jak i na Facebooku możesz się promować płącąc za reklamę, lub wykorzystać kilka różnych sposobów na darmową reklamę. Właśnie przygotowuję darmowy trening, jak reklamować się bez tracenia pieniędzy więc zapraszam:

Kod: Zaznacz cały

https://influentiq.pl/webinar-reklama-na-facebooku-za-darmo/

jolka89
Kontakt:

Post autor: jolka89 » 22 wrz 2017 14:07

Ja korzystam w swoim sklepie z perfumami z 3 sprawdzonych źródeł reklamy: naturalne pozycjonowanie+AdWords+FaccebookAds. Moim zdaniem najlepiej sprawdza się stosowanie tych 3 form reklamy.

bella91

Post autor: bella91 » 08 paź 2017 20:54

Najlepiej zlecić reklamę profesjonalnej agencji interaktywnej jeśli chcesz się promować w internecie.
Internet jest potężny i dzięki niemu można dotrzeć do wielu potencjalnych klientów. Żeby się promować zadbaj o logo i stronę www. To bardzo istotne. Klienci patrzą na wizualną stronę firmy

amelka

Post autor: amelka » 14 paź 2017 21:09

Ja bym postawiła na pozycjonowanie i reklamę w social mediach. Facebook ma ogromny zasięg i tam możesz promować swoją firmę. Poczytaj sobie na temat fb - http://websem.pl/7-rzeczy-ktorych-polac ... facebooku/ Sama jakiś czas temu dopiero doceniłam portale społecznościowe i staram się w nich kreować wizerunek mojej firmy. Sporo osób z nich korzysta więc można przyciągnać uwagę wielu potencjalnych klientów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”