Jak zabrać się za sklep internetowy

Bamberka

Jak zabrać się za sklep internetowy

Post autor: Bamberka » 21 cze 2017 15:57

Może mi podpowiecie jak zabrać się za sklep internetowy, od czego zacząć, tak, żeby wszystko wypaliło. Wszelkie uwagi mile widziane.

gosh

Re: Jak zabrać się za sklep internetowy

Post autor: gosh » 22 cze 2017 17:43

Chodzi Ci o postawienie takiej strony ze sklepem?

Papajka

Post autor: Papajka » 26 cze 2017 08:44

Sama jestem ciekawa, jak to wszystko się odbywa. Tak na prawdę noszę się z zamiarem założenia i nie wiem od czego zacząć.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 29 cze 2017 12:02

Dobrze działający sklep to ogromny koszt. Zawsze na początek można coś prostszego postawić. Potrzebujesz dobrej reklamy i korzystnych ofert

tereska

Post autor: tereska » 14 lip 2017 22:33

Warto pomyśleć żeby załatwić sobie przesyłki międzynarodowe wiesz żeby mieć jakąś dobrą firmę, bo warto się otworzyć na inne kraje, większa sprzedaż bo większy potencjał :)

mamaja

Post autor: mamaja » 21 lip 2017 12:55

Prowadzenie sklepy internetowego wiąże się także przede wszystkim z odpowiednim jego wypromowaniem w sieci tak by większa ilość potencjalnych klientów miała w ogóle szansę do niego trafić. Warto w tym celu nawiązać współpracę z doświadczoną agencją, ze swojej strony polecam Soluma SEM https://sem.soluma.pl/. Oferują między innymi pozycjonowanie, badanie konkurencji. Przeprowadzają też audyty SEO. Wszystko to pomoże Ci skutecznie wypromować swój sklep.

ewelline

Post autor: ewelline » 04 sie 2017 19:28

Promocja jest bardzo ważna, ale trzeba też wziąć pod uwagę samą platformę na której stoi sklep. Im łatwiej jest go zoptymalizować, tym później działania SEO/SEM są łatwiejsze do wykonania. Z tego co słyszałam to sklepy internetowe z Aurora Creation pod tym względem są bardzo dobre

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 17 sie 2017 22:10

Moim zdaniem warto tutaj pomyśleć o sprzedaży czegoś ekstra. Myślę tutaj o galanterii skórzanej, może hurtownia portfeli damskich i torebek ze sklepu http://supergalanteria.pl/ . Fajne propozycje godne uwagi. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla Siebie.

Mary

Post autor: Mary » 22 sie 2017 12:32

Dla mnie to czarna magia. Jeżeli miałabym dziś otwierać sklep internetowy to nie wiem, czy bym się zdecydowała.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 06 wrz 2017 10:32

Jak dla mnie wiele zależy od tego, co konkretnie chciałby ktoś sprzedawać. Patrząc na to, że ludzie coraz częściej decydują się na prowadzenie zdrowego trybu życia, to można rozważyć otworzenie własnego sklepu z suplementami. Niejedna hurtownia suplementów diety jest w stanie zaoferować opłacalne warunki współpracy, więc jak dla mnie jak najbardziej warto jest to rozważyć. Sprzedaż internetowa może okazać się szczególnie opłacalna. :P
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”