Sklep z akcesoriami do motocykli, gdzie ?

Elizka

Sklep z akcesoriami do motocykli, gdzie ?

Post autor: Elizka » 27 lut 2018 15:47

Powiedzcie mi gdzie szukać sklepu z akcesoriami do motocykli ? Natknęłam się na kilka, ale nie jestem pewna czy są warte uwagi. Pomyślałam, że lepiej będzie oprzeć się na tych polecanych przez osoby, które już tam kupowały. Zależy mi na dobrej jakości, dlatego chyba najlepsza rozwiązaniem będą sklepy specjalistyczne ? Najlepiej internetowe, ale rozważę każdą ofertę !

mamuśka58

Re: Sklep z akcesoriami do motocykli, gdzie ?

Post autor: mamuśka58 » 27 lut 2018 21:13

Myśle ze każdy motocyklista ma swoje ulubione miejsce gdzie kupuje akcesoria do motoru. Mój mąż też i ostatnio bardzo często zaglada tu gmoto.pl. Kurtka na motor faktycznie by się mu przydała. Tylko mam obawy, że to nie koniec zakupów. Sezon się zbliża i pewnie nie jedna rzecz wyskoczy konieczna do zakupu.

Awatar użytkownika
kraszeks

Post autor: kraszeks » 15 maja 2018 17:28

Ja mogę polecić motovit.com.pl. Kilka razy kupowałem tam akcesoria do motocykli i elementy ubrania. Najbardziej zadowolony jestem z kasku - udało mi się kupić go o wiele taniej niż w sklepie stacjonarnym. Wybór jest spory, wiele marek w jednym miejscu. Przyjazna u miła obsługa pomoże w razie wątpliwości - np. związanych z rozmiarówką.

monika8934

Post autor: monika8934 » 23 maja 2018 13:17

Przykładowo tutaj są motolegend.pl buty motocyklowe bardzo dobrej jakości. Na wielu forach były chwalone i znajomi też coś o nich ostatnio wspominali. Powiem szczerze, że dokładnie nie sprawdzałam, ale po zamówienie chyba też się tam zgłoszę.

Awatar użytkownika
justysia77

Post autor: justysia77 » 08 lip 2018 14:09

Sama co prawda nie korzystałam, bo nie jeżdżę na motorze, ale szwagra podpytałam, bo on jest zapalonym motocyklistą i dał namiar na https://inter-rally.pl/ . Kupuje regularnie, bo jest dużo sprzętu, części, ubrań czy gadżetów i paczki szybko są u niego. Ostatnio kupił świetne rękawiczki, przecenione o bodajże 300zł, co prawda z kolekcji z 2016 roku, ale przecież nie umniejsza to im funkcjonalności ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”