platforma sklepowa i hosting

kreatynka

Re: platforma sklepowa i hosting

Post autor: kreatynka » 31 sie 2016 16:07

Ciekawą ofertę domen internetowych moim zdaniem można znaleźć również w domeny.pl . Przejrzyjcie sobie ich ofertę jeśli chcecie, ja uważam, że firma naprawdę dobra i solidna.

jadwigaa87
Kontakt:

Post autor: jadwigaa87 » 16 lut 2017 16:09

Co do platform sklepowych, to jedną z najpopularniejszych jest obecnie Prestahop - sklep powstały w oparciu o to oprogramowanie będzie nie tylko nowoczesny, ale i bardzo funkcjonalny (ma naprawdę spore możliwości), ponadto obsługa takiego sklepu jest bardzo prosta i intuicyjna - koszty nie są wysokie, w przypadku prostego, niewielkiego sklepu to około 1,5 tyś. zł.

Miranda

Post autor: Miranda » 14 maja 2017 14:41

Oprocz platformy i hostingu, na ktorym bedzie stac nasz e-sklep, trzeba jeszcze wdrozyc jakis system elektronicznych platnosci. Musi byc to wygodne dla nas i dla naszych klientow, prawda? Reczne wypelnianie przelewow to juz przeszlosc. Ja mam u siebie wdrozony system Tpay. Wygodny, bezpieczny, niezawodny i darmowy. Prosto go zintegrowac ze sklepem (takze z darmowymi mozna) - polecam.

majaa862

Post autor: majaa862 » 26 maja 2017 11:37

Niektóre platformy sklepowe oferują hosting, ale nie są one zbyt wydajne, ze stabilnością usług też różnie bywa, także myślę, że lepiej wykupić go oddzielnie. Pod sklep z niewielkim ruchem powinien wystarczyć hosting współdzielony, a z większym ruchem serwer VPS - na cal.pl można wykupić jeden i drugi. Jest jeszcze serwer dedykowany, ale to dobra opcja jedynie dla największych sklepów - ze względu na spore koszty.

matyy

Post autor: matyy » 13 cze 2017 21:45

Hmm jesli chodzi o VPS to niezla oferte ma teraz firma Statnet. Najtansza opcje maja juz od 14zl/msc - szczegolowe oferty mozecie obejrzec sami na ich stronie internetowej.
Z podstawowych informacji: dyski SSD, uptime 99,989%, prawa pelnego roota oraz mozliwosc zalozenia darmowego, testowego konta na 10 dni - potestowac zawsze mozna. Jak sie spodoba - to wiemy juz co mamy:) Aaaa i support po polsku.

ewelline

Post autor: ewelline » 04 sie 2017 20:02

Z tego co się orientuję to pod sklep internetowy najlepsza jest platforma magento z Aurora Creation . Głównie przez te dodatkowe moduły, dzięki którym są praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 18 sie 2017 10:32

Jeśli chodzi o dobry hosting to bardzo polecam wam https://zetohosting.pl/. Ja mam i śmiga mi wszystko tak jak trzeba :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”