platforma sklepowa i hosting

słowianka

platforma sklepowa i hosting

Post autor: słowianka » 09 mar 2011 14:06

wątek juz był co prawda poruszany, ale ogólnikowo, stoję przed wyborem oprogramowania sklepowego,raczej odrzuciłam opcję własnego sklepu, jest to jednak droga inwestycja, te same funkcje i duzo więcej za mniejsze pieniądze mozna miec wybierajac platforme sklepową i hosting, zasadniczo zastanawiam sie najbardziej nad 2 sklepami czyli shoper.pl i 100 sklepów.pl ew. kqs- biorąc pod uwagę opinię eight.pl -jej sklepik bardzo mi sie podoba wizualnie ale, to akurat zapewne jej zasługa, a nie kqs, natomiast obsługa techniczna tylko 5 miesiecy zdarmowo, na shoperze jest to cały czas przy abonamencie, więc na plus, natomiast szatę graficzna ( w shoperze) moga zrobić tylko oni, bo jak ja to zrobie sama to tracę asystę, .. bardzo podoba mi sie wizualnie ta nowa platforma 100sklepow.pl , ale nie moge znaleźć na ten temat żadnych opinii, dostepny jest tylko telefon komórkowy, troche obawiam się, czy sie za jakiś czas nie rozpłynie, i jak to wszystko działa, no i tez ,żeby to wszystko było sensowne pod kątem seo- czyli przyjazne linki, wyswietlanie tytułu strony dla produktu, może ktoś ma jakieś przemyslenia na ten temat i chciałby sie podzielić, ...

inaa

Re: platforma sklepowa i hosting

Post autor: inaa » 27 maja 2011 09:24

Hej i co wybrałaś? Ja zastanawiam się nad shoper.pl, chciałabym jednak zakupić licencję :)

milagro

Post autor: milagro » 01 cze 2011 14:43

ja narazie pracuje na prestashop i póki co jest dobrze

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 22 paź 2011 08:43

korzystam z shopera od prawie trzech lat i jest ok

Awatar użytkownika
Agnieszka Nike
Kontakt:

Post autor: Agnieszka Nike » 20 mar 2012 22:15

Na początek można spróbować na bloggerze

kreatynka

Post autor: kreatynka » 17 gru 2013 13:58

Przy prowadzeniu firmy może przydać się funkcjonalny telefon. Sprawdźcie atrakcyjną ofertę smartfonów marki gsmart, które w znaczny sposób pomagają w zarządzaniu firmą, dzięki wielu funkcjonalnym innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym.

Awatar użytkownika
ulaNaturica

Post autor: ulaNaturica » 18 sty 2014 23:39

Agnieszka Nike pisze:Na początek można spróbować na bloggerze
Jak na blogerze ?? Na blogerze to się blogi pisze a nie sklepy stawia
Chyba że czegoś nie wiem - to chętnie siuę dowiem
Ja osobiście od 2 lat korzystam z redcart i mi się podoba u nich :)
Nie mam porównania z innymi - ale też nie jest kosmicznie żebym miała potrzebę zmieniać :D
Ogólnie polecam (i właśnie poszła darmowa reklama z zakresu szeptanego ;))

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 20 sty 2014 12:07

Dokładnie to samo przyszło mi na myśl o blogerze. Prawda jest taka, że jest kilka możliwości jeśli chodzi o hosting i sklepy. Można kupić gotowca, ale to nie zawsze spełni nasze oczekiwania można również zlecić postawienie nowego sklepu, ale tu koszta idą w tysiące. Swego czasu znajomy mi mówił, że istnieją różnego rodzaju kursy, które uczą jak stawiać strony joomla - joomal jest bardzo popularny bo platforma opiera się na wielu gotowych rozwiażaniach jeśli nauczysz się je obsługiwać problem znika i stronę czy sklep jesteś wstanie postawić sobie sama. Jeśli chodzi o hosting tu od pewnego czasu się tym nie przejmuje w ogóle jaki wybrać czy będzie awaryjny czy nie bo interesuje mnie tylko cena - jak najniższa. Bo obsługę i opiekę nad serwerami już od kilku lat mam zleconą bezpiecznafirma.com.pl, początkowo sama tym starałam się zarządzać, ale potem pół dnia mi schodziło bo strona była niewidoczna, a tak firma zajmuje się tym i mnie nic nie obchodzi strona ma chodzić i to jest ich zadanie i powiem, że od 2 lat w sumie żadnych problemów z tym nie miałam. Więc jakby ktoś szukał sprawdzonej firmy do obsługi serwerów waszych witryn to mogę polecić.

fitbaby

Post autor: fitbaby » 20 sty 2014 20:24

Osobiście używam dwa różne skrypty sklepów jednym z nich jest shoper drogim prestashop. Próbowałam tez inne lecz te dwa najbardziej można dopasować do własnych potrzeb.

mader

Post autor: mader » 15 maja 2014 16:05

Zaczynasz od zestawu hosting + domena w Hekko. To wystarczy. 70 zł będzie cię kosztował pierwszy rok, 100 GB transferu miesięcznego. A czemu tam? Jest bardzo tanio i stabilnie, rzadkie połączenie w tym kraju.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”