Na co uważać produkując kosmetyki - alergie?

karinapal

Re: Na co uważać produkując kosmetyki - alergie?

Post autor: karinapal » 03 gru 2015 11:26

Warto przede wszystkim najpierw skonsultować się ze specjalistą, czyli dermatologiem. Ja akurat często korzystam z pomocy tej dermatolog: budzicz.pl/kontakt. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy.

dynamical

Post autor: dynamical » 03 gru 2015 12:45

A jak to wygląda z opakowaniami? Chcę właśnie rozpocząć taki biznes, myślę, że alergia to nie jest mój problem, bo przecież na opakowaniu będzie ich skład. Jak ktoś jest na coś uczulony, to go nie kupi... Ale zastanawiam się w co pakować te moje kremy? Chciałabym zostawić projektowanie opakowań specjalistom. Jak myslicie, sprawdzi się to? Jak wy to rozwiązujecie? W końcu kiedyś marzy mi się masowa produkcja więc niech wszystko od początku wygląda profesjonalnie. Prawda? ;)

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 11 gru 2015 15:57

Od kiedy kosmetyczka poleciła mi produkty Organic Series, nie kupuję innych kosmetyków :) To stuprocentowo naturalne i ekologiczne produkty. W składach nie zawierają żadnych chemicznych składników. Warto zajrzeć i zapoznać się z nimi bliżej. W ofercie mają zarówno produkty do twarzy, jak i do całego ciała.

thunder

Post autor: thunder » 20 maja 2016 10:33

Teraz jest duży boom na kosmetyki naturalne, ale one tez nie są do końca bezpieczne, mogą uczulać.

pepitka

Post autor: pepitka » 30 sty 2017 09:55

Jestem alergiczką i jeżeli chodzi o pielęgnację skóry i paznokci to używam naturalnego kolagenu ze względu na to, że jest hipoalergiczny i uzyskasz po nim efekty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosmetyki domowej roboty”