ładne włosy

hel.kul

Re: ładne włosy

Post autor: hel.kul » 09 sie 2017 12:32

Ja chciałabym coś ze sobą zrobić ale do końca nie mam pomysłu co. Poważnie zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak metamorfozy fryzjer katowice. Z jednej strony marzy mi się taka metamorfoza, ale z drugiej strony trochę się tego obawiam. Czy możecie coś mi doradzić w tym temacie?

samba45

Post autor: samba45 » 29 sie 2017 14:09

Vaness pisze:
28 lut 2016 22:28
danka.s pisze:Hej, mam bardzo cienkie włosy, na domiar złego bardzo wolno rosną.
Macie może jakieś swoje sposoby jak szybko je zapuścić?
Ja się męczyłam długo bardzo i nic mi nie pomagało, taka natura widocznie, więc zafudowałam sobie włosy doczepiane na żyłce i wyglądam świetnie. nie polecam się meczyc, bo jak masz z natury słabe włosy to nic tego nie zmieni.
zgadzam się, mam tak samo. Do pewnego momentu włosy mi rosną, a potem po centymetr na rok, do tego są mega cienkie i słabe. Też doczepiam :D kupuję sobie naturalne włosy clip in 45 cm. Bez problemu kręcę, układam, są jak moje :D

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 04 wrz 2017 15:19

Ładne włosy to tylko ze sprawdzonym fryzjerem. Aktualnie staram sie oddawać moje włosy w rece specjalitów. Szukałam zaufanych osób i tutaj http://www.bishojo.com.pl/kosmetyka/cennik.html na szczeście znalazłam

AGATA

Post autor: AGATA » 11 wrz 2017 16:25

Ładne włosy u kobiety to podstawa. Warto więc o to zadbać. Jakieś maseczki itp.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosmetyki domowej roboty”