Kosmetyki naturalne

heksa90

Kosmetyki naturalne

Post autor: heksa90 » 31 mar 2016 15:21

Hej Bizne$Mamy, jestem tutaj od niedawna i szukam u Was pomocy, mój maluszek ostatnio dostał ogromnej wysypki na całym ciele do tej pory nie miałam pojęcia od czego, ale znałazłam, ma uczulenie na pewne składniki chemiczne w kremie, i teraz szukam tylko naturalnych. Co to tym sądzicie? Czy same naturalne kosmetyki są najlepsze? Rozglądam się ostatnio dużo w internecie i szukam czegoś odpowiedniego i natrafiłam nawet na parę fajnych firm np. ta http://therose.pl/kosmetyki-rozane/ . Wydaje mi się się ża dla maluszków wszystko powinno być naturalne, nie wiem czemu użyłam zwykłego kremu. Napiszcie proszę co polecacie i co o tym myślicie :)
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2016 23:13 przez heksa90, łącznie zmieniany 1 raz.

Karolcia89

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Karolcia89 » 01 kwie 2016 10:54

Kosmetykom naturalnym mówię jak najbardziej tak :) Jestem wielką zwolenniczką tego ponieważ nie ma tam nic chemii i jest to zdrowe dla naszego organizmu. Chciałabym się z Wami podzielić przy okazji moim olejkiem do twarzy http://www.vitalny.pl/pl/c/Olejki-do-twarzy/529 Tak jak w temacie należy on do kategorii kosmetyków naturalnym tak więc sądzę że każda zwolenniczka takich kosmetyków będzie zadowolona.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 01 kwie 2016 11:45

W sklepie Eco&Well znajdziesz naturalne kosmetyki dla mamy i dla dziecko. Ja tam zawsze zamawiam.

karolcia9134
Kontakt:

Post autor: karolcia9134 » 05 kwie 2016 12:50

Ja używam wyłącznie kosmetyki ekologiczne :) jak dla mnie są najlepsze

cassie86

Post autor: cassie86 » 06 kwie 2016 09:17

trafiłam na kosmetyki naturalne i przetestowałam te z biosiarka- rewelacja ,
hitem jest dla mnie krem do twarzy, który jest płynny i lekki, nie pozostawia smug, i ma przyjemny zapach, a do tego działanie- rewelacja, Skora się uspokaja.. polecam naturalny krem z siarką Soufre. Cenowo tez jest przystępny.

Awatar użytkownika
kast23

Post autor: kast23 » 07 kwie 2016 23:20

Nie lubię dzielić kosmetyków na pseudo chemiczne i naturalne... Wszędzie znajdziemy przecież konserwanty itp..
Gdybym był lekarzem miłości, uleczyłbym najpierw samego siebie.

mysz86

Post autor: mysz86 » 12 kwie 2016 15:05

ja już nie wierzę w kosmetyki naturalne ;) kupiłam jakiś czas temu naturalne eko a potem czytałam że to wcale nie jest takie naturalne jak gadają... naturalne kosmetyki mogą być ale tylko zrobione przez nas! a i tak nie bedą takie dobre do jakich jesteśmy przyzwyczajone.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 14 kwie 2016 11:59

A co sądzicie o kosmetykach dostępnych w visplantis.pl? Według mnie jest to naprawdę dobra marka kosmetyków więc warto zapoznać się z dostępnymi tutaj produktami. Myślę, że również wam dostępne tutaj kosmetyki przypadną do gustu.

MamaBear

Post autor: MamaBear » 14 kwie 2016 13:37

heksa90 pisze:Hej Bizne$Mamy, jestem tutaj od niedawna i szukam u Was pomocy, mój maluszek ostatnio dostał ogromnej wysypki na całym ciele do tej pory nie miałam pojęcia od czego, ale znałazłam, ma uczulenie na pewne składniki chemiczne w kremie, i teraz szukam tylko naturalnych. Co to tym sądzicie? Czy same naturalne kosmetyki są najlepsze? Rozglądam się ostatnio dużo w internecie i szukam czegoś odpowiedniego i natrafiłam nawet na parę fajnych firm. Wydaje mi się się ża dla maluszków wszystko powinno być naturalne, nie wiem czemu użyłam zwykłego kremu. Napiszcie proszę co polecacie i co o tym myślicie :)

W zwykłej drogerii nie znajdziesz kosmetyków naturalnych - zazwyczaj, gdy są bez konserwantów, żeby zachować swoje właściwości muszą być przetrzymywane w lodówce... a w drogeriach raczej lodówek nie ujrzymy, mają też krótszą datę przydatności i są drogie - dlatego sklepom nie opłaca się ich zamawiać - jak mają coś co przeleży na półce długie lata... Najważniejsze, to zawsze powtarzam - czytać etykiety... Poszukaj w Internecie czy są jakieś naturalne kosmetyki dla Twojego malucha - sprawdź czy przesyłane są w torbach termicznych, i czy wymieniono cały skład... och i oczywiście, różnica jest niesamowita... ja używam kremów naturalnych i są świetne. Dużym plusem jest to, że nie uczulają (no chyba, że ktoś jest uczulony na naturalny składnik), bo nie zawierają chemii. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Werka

Post autor: Werka » 18 kwie 2016 13:59

Wiadomo, że kosmetyki naturalne najlepsze, a jeszcze lepiej jak robione samodzielnie w domu, na to niestety prawie żadna z nas pewnie nie ma czasu ;) Ja ostatnio wpadłam na trop fanpage na fejsie, gdzie czasem wrzucą jakiś fajny artykuł właśnie o naturalnych kosmetykach https://www.facebook.com/AptekaPrzyUlicyZielonej/ Nie wiem, szczerze mówiąc, czy jest coś dla maluszków, ale warto zajrzeć :)
:right:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosmetyki domowej roboty”