drukarnia etykiet

Pawells

drukarnia etykiet

Post autor: Pawells » 02 wrz 2016 10:06

Czekam właśnie na potwierdzenie najnowszej receptury mojego nowego produktu i nie mogę się doczekać. Zacząłem już wymyślać etykietki. To będą takie klasyczne w czerni i bieli. Tylko muszą być idealnie wydrukowane na takim papierze lekko chropowatym. Nie wiem czy znacie może drukarnie, która takie usługi oferuje? Ja szukałem trochę i zostaje mi coś takiego: http://etykietysamoprzylepne.pl/ Czy ktoś może próbował u nich coś drukować?

pepitka

Re: drukarnia etykiet

Post autor: pepitka » 02 wrz 2016 14:19

Pytanie, czy takie klasyczne naklejki nie przejdą? Wydaje mi się, że śmiało powinny się nadać. Wiem, że w każdej drukarni takie wydrukujesz, czy to u drukarnialegra.pl czy też w mniejszych miejscach :) Design możesz sobie wymyślić dowolny :)

ewelline

Post autor: ewelline » 30 wrz 2016 21:15

Drukiem etykiet specjalizuje się unilogo-drukarnia. Ostatnio zamawiałam duży wydruk etykiet i jestem naprawdę zadowolona z jakości. Widać, że firma podchodzi profesjonalnie do zamówień. To się ceni

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 15 paź 2016 11:28

Bardzo dobra drukarnia i do tego on-line jest drukarnia Diamond-druk. Etykiety zrobią ci bez problemu i to bardzo dobrej jakości a to najważniejsze. Jak zamawiasz on-line dostawę masz za darmo.

Roberto

Post autor: Roberto » 08 kwie 2017 08:36

Wydaje mi się, że normalne etykiety wszędzie uda się wydrukować, nawet na domowej drukarce.

pracowita

Post autor: pracowita » 09 lip 2017 12:06

Może na takiej domowej by było taniej, no ale jak ktoś potrzebuje miliony, to już się raczej nie da. Przy takiej ilości domowa drukarka wysiądzie.

zdetka

Post autor: zdetka » 09 paź 2017 20:22

Sprawdź sobie ofertę ploter wrocław Wydaje mi się, że tam znajdziesz to czego poszukujesz. Posiadają wysokiej jakości sprzęt, a co za tym idzie jakość wydruku jest naprawdę wysoka. Tym bardziej, ze przy większych zleceniach doliczają również rabaty, więc całkiem fajnie na tym wyjdziesz.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 05 lis 2017 22:44

Nie lepiej pomyśleć o drukowaniu takich rzeczy we własnym zakresie? Jest bardzo dużo możliwości, żeby to robić naprawdę tanio, oczywiście na początku wiąże się to z jakąś inwestycją w sprzęt, ale jeśli drukujecie sporo to się szybko zwróci odsyłam do - http://drukwfirmie.pl/ macie wiele artykułów odnośnie takiego drukowania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosmetyki domowej roboty”