Chodzicie na siłownię?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Chodzicie na siłownię?

Post autor: jagodka » 08 lip 2013 11:51

Chodzicie na siłownię? Na jakim sprzęcie lubicie ćwiczyć najbardziej?

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Re: Chodzicie na siłownię?

Post autor: kier » 11 lip 2013 12:11

Pewnie, że chodzę. Od ponad roku wytrwale ćwiczę w spa na Teatralnej we Wrocławiu. Bardzo dobrze wyposażona siłownia z fajną atmosferą. Gdy czegoś nie wiesz, możesz liczyć na pomoc współtowarzyszy lub obsługi.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 25 lip 2013 09:26

Nie chodzę na siłownię, ale jesteśmy z mężem na etapie urządzania własnej siłowni domowej. Niestety, potrwa to jeszcze kilka miesięcy, ponieważ zdecydowaliśmy się na profesjonalny sprzęt i nie stać nas na to, by kupić wszystko od razu... Ale ma to swoje plusy, oczekiwanie na kolejny sprzęt potęguje ochotę na skorzystanie z niego :D Mam nadzieję, że zapału, sił i czasu nam nie zabraknie, chyba bym się zapłakała, gdyby się okazało, że zainwestowaliśmy tyle kasy w coś, z czego nikt nie korzysta... :-/ No ale myślę, że będzie dobrze :))

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 23 lis 2013 11:40

garsonka pisze:Nie chodzę na siłownię, ale jesteśmy z mężem na etapie urządzania własnej siłowni domowej. Niestety, potrwa to jeszcze kilka miesięcy, ponieważ zdecydowaliśmy się na profesjonalny sprzęt i nie stać nas na to, by kupić wszystko od razu... Ale ma to swoje plusy, oczekiwanie na kolejny sprzęt potęguje ochotę na skorzystanie z niego :D Mam nadzieję, że zapału, sił i czasu nam nie zabraknie, chyba bym się zapłakała, gdyby się okazało, że zainwestowaliśmy tyle kasy w coś, z czego nikt nie korzysta... :-/ No ale myślę, że będzie dobrze :))

Własna siłownia - marzy mi się, ale ze względu na koszta, pewnie cel nigdy nie zostanie zrealizowany. Szkoda. Chociaż teraz czytam biznes plan wzór siłownia i zaczynam się zastanawiać czy aby, nie spróbować w tym temacie. Ogólnie materiałów jest dużo, a u mnie w mieście siłowni brak. Ludzie niby się tym tematem interesują więc może i by się udało chociaż koszta cały czas mnie przerażają.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2013 12:51 przez NoemiSui, łącznie zmieniany 1 raz.

sunandflower

Post autor: sunandflower » 16 gru 2013 17:03

Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, ale też odwiedzam Salon Modelowania Sylwetki, bo jako kobieta muszę o siebie dbać. A no i muszę przyznać, że to się opłaca, także polecam każdemu ;)

Awatar użytkownika
pani_przedsiebiorcza

Post autor: pani_przedsiebiorcza » 17 gru 2013 15:31

Chodzę, chociaż coraz trudniej znaleźć mi na to czas. Najbardziej lubię steper, a zimą też zaprzyjaźniam się z bieżnią.
Organizacja to klucz do sukcesu!

thunder

Post autor: thunder » 20 mar 2014 11:43

Niestety nie chodzę na siłownię. Jak na razie moja kondycja pozostawia sporo do życzenia i myślę, że lepiej byłoby na początek zacząć od mniej wyczerpujących aktywności fizycznych.

ramona

Post autor: ramona » 26 mar 2014 13:03

ja chodzę na siłownie, głownie na bieżnię ostatnio. i tutaj teraz mam problem, bo moje stare buty sie do niczego nie nadaja, maja plaska podeszwe i niewygodnie mi. jakie buty powinnam wedlug was kupic?

Lolka

Post autor: Lolka » 27 mar 2014 11:09

Jeśli chodzi o wygodę to bardzo fajne tanie buty sportowe mają w 1but. Sama kupowałam u nich. Świetnie się w nich biega i chodzi. Nie piją i są bardzo wygodne

nosleep

Post autor: nosleep » 03 kwie 2014 10:33

Kiedyś chodziłam i to dość często, ale teraz mam bobaska małego i niestety brakuje mi na to czasu. Jeśli moja Klarka podrośnie to z pewnością będę znowu chodzić. A najczęściej ćwiczyłam na rowerku i lubię pobiegać na bieżni ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”