Ogrzewanie domku

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
bierka

Re: Ogrzewanie domku

Post autor: bierka » 13 mar 2017 17:12

klara też mam zbiornik od amerigas, próbowałam negocjować warunki w różnych firmach tutaj opłacało się to zdecydowanie najbardziej. Przeważyło to że mają stałą cene gazu na czas trwania umowy i sporo papierologii związanej z pozwoleniami na zbiornik załatwiają sami, w moim przypadku gdzie mąż pracuje za granicą i musiałabym to sama robić jest jak zbawienie.

Krakowianka

Post autor: Krakowianka » 17 kwie 2017 14:57

Pomału tak będzie, że ze względu na ekologię zabroni się w całej Polsce takich paliw jak węgiel. To jest dobry kierunek, powinniśmy dbać o środowisko. Pytanie jest tylko jedno, jaka jest alternatywa. Dla mnie na dzień dzisiejszy to raczej tylko gaz.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 17 maja 2017 10:56

To Ty niewiele wiesz, skoro uważasz, że tylko gaz jest dobrym wyborem ;) . I wbrew pozorom nie jest to do końca prawdą, szczególnie że w przypadku większości rodzin, rachunki za ogrzewanie gazem są naprawdę całkiem spore. Jeszcze przez długi czas nie pojawi się dla przeciętnego człowieka bardziej opłacalna forma ogrzewania od wykorzystania węgla, czy ekogorszka. Sama bardzo często korzystam z takiego rozwiązania, ponieważ dostarczany nam przez firmę Smart Trans ekogroszek, jest opałem wygodnym w codziennym stosowaniu, a dodatkowo zapewnia całkiem sporą oszczędność w skali roku. Jest to też wygodne, szczególnie jeśli posiada się dobrej klasy piec z automatycznym podajnikiem.
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

Miranda

Post autor: Miranda » 23 wrz 2017 16:59

Każde ogrzewanie ma swoje plusy u minusy. Na pewno gaz jest dobrym wyborem bo z takim ogrzewaniem nie ma dużo pracy (a np. węgiel/miał musisz gdzieś przechować, wyrzucić popiół, wyczyścić piec itp). Z gazem nie ma tego problemu. Co do ceny - na rynku działa wiele firm dystrybuujących gaz. Wiodącym dostawcą gazu na rynku polskim jest firma Onico dzięki czemu ceny są konkurencyjne. Onico zapewnia doradztwo, ciągłość dostaw i wysoką jakość paliwa.

MamaDietetyk

Post autor: MamaDietetyk » 27 wrz 2017 17:47

Dla każdego kto buduje dom i jest na etapie montażu bądź wyboru ogrzewania polecam Wam produkty tej firmy https://www.immergas.pl/O-nas , mają różne systemy z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ja jestem przekonana o ich uczciwości, fachowości i profesjonalizmie.

Marianna 152

Post autor: Marianna 152 » 17 paź 2017 19:43

Muszę przyznać, że ostatnio zaczęłam się interesować ogrzewaniem elektrycznym. Podczas tegorocznych wakacji mieliśmy apartament, w którym były zainstalowane panele elektryczne. Ponieważ trafiliśmy na zła pogodę wieczorami zdarzało nam się ich używać. Musze przyznać, że obsługa była łatwa i prosta. W pomieszczeniach szybko robiło se cieplutko, a koszty na koniec turnusu wyniosły niewiele. Zagadnęliśmy nawet właścicieli o firmę, która im to wykonywała. Okazało się, że są z wielkopolski więc całkiem niedaleko od nas. Sporo zaznajamialiśmy się z tematem http://www.najtanszeogrzewanie.pl/, aż w końcu poprosiliśmy ich o darmową wycenę. Jesteśmy przekonani, ze takie ogrzewanie u nas w mieszkaniu się sprawdzi.

Tomeczek

Post autor: Tomeczek » 25 paź 2017 05:58

No może i latem to cena za dogrzanie mieszkania prądem jest niewielka. Zimą będzie to wyglądać zupełnie inaczej. Najbardziej korzystnym ogrzewaniem, biorąc pod uwagę stosunek ceny do wygody, jest ogrzewanie gazowe. Ważne jest też to, że kocioł gazowy, zajmuje mało miejsca i obecnie kotły są na tyle eleganckie (chociażby od firmy http://termet.com.pl/), że można je powiesić nawet w kuchni.

bella91

Post autor: bella91 » 16 lis 2017 05:42

My jesteśmy na etapie wyboru systemu kominowego. Zastanawiamy się nad firmą Schiedel - https://www.schiedel.com/pl/ Z tego co wiem są na rynku od wielu lat a ich systemy są jednymi z najlepszych. Korzystaliście z ich usług?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”