Ogrzewanie domku

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
bierka

Re: Ogrzewanie domku

Post autor: bierka » 13 mar 2017 17:12

klara też mam zbiornik od amerigas, próbowałam negocjować warunki w różnych firmach tutaj opłacało się to zdecydowanie najbardziej. Przeważyło to że mają stałą cene gazu na czas trwania umowy i sporo papierologii związanej z pozwoleniami na zbiornik załatwiają sami, w moim przypadku gdzie mąż pracuje za granicą i musiałabym to sama robić jest jak zbawienie.

Krakowianka

Post autor: Krakowianka » 17 kwie 2017 14:57

Pomału tak będzie, że ze względu na ekologię zabroni się w całej Polsce takich paliw jak węgiel. To jest dobry kierunek, powinniśmy dbać o środowisko. Pytanie jest tylko jedno, jaka jest alternatywa. Dla mnie na dzień dzisiejszy to raczej tylko gaz.

CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 17 maja 2017 10:56

To Ty niewiele wiesz, skoro uważasz, że tylko gaz jest dobrym wyborem ;) . I wbrew pozorom nie jest to do końca prawdą, szczególnie że w przypadku większości rodzin, rachunki za ogrzewanie gazem są naprawdę całkiem spore. Jeszcze przez długi czas nie pojawi się dla przeciętnego człowieka bardziej opłacalna forma ogrzewania od wykorzystania węgla, czy ekogorszka. Sama bardzo często korzystam z takiego rozwiązania, ponieważ dostarczany nam przez firmę Smart Trans ekogroszek, jest opałem wygodnym w codziennym stosowaniu, a dodatkowo zapewnia całkiem sporą oszczędność w skali roku. Jest to też wygodne, szczególnie jeśli posiada się dobrej klasy piec z automatycznym podajnikiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”