Gdzie mogę zakupić ładne dekoracje do domu?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Karolcia900

Re: Gdzie mogę zakupić ładne dekoracje do domu?

Post autor: Karolcia900 » 23 paź 2017 11:18

Jeśli lubicie dodatki drewniane typu drewniane litery, napisy ozdobne, zawieszki, stojaki to wejdźcie na elfrika. Ja już zamówiłam kilka rzeczy i dla siebie i na prezent dla siostry, która ma urodziny za niedługo. Takie nieduże rzeczy a cieszą oko i dodają wnętrzu charakteru. Przymierzam się też do drewnianej małej ozdobnej choineczki, ale wystrój na święta muszę sobie jeszcze obmyśleć dokładnie :)

Awatar użytkownika
justysia77

Post autor: justysia77 » 13 lis 2017 20:25

Drewno jet świetnym materiałem na ozdoby. Też bardzo je lubię. Zwłaszcza jak coś nie jest wykończone i mogę sama zadecydować o ostatecznym kształcie poprzez np pomalowanie. Z drewnianych ozdób, które ostatnio upolowałam jest album. Ale album niezwykły bo w formie skrzyneczki z napisem 3d i miejscem na zdjęcie. Stoi sobie w centralnym punkcie komody z latarenką u boku i każdy kto mnie odwiedzi, zachwyca się tym magicznym pudełkiem. :)

elabarbara

Post autor: elabarbara » 18 lis 2017 11:01

Warto zajrzeć do desideradesign.pl, ich oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Znajdziesz tam dużo ciekawych elementów do kuchni, łazienki, sypialni. W asortymencie sklep oferuje poduszki dekoracyjne, obrusy, lampy i tym podobne rzeczy niezbędne w każdym domu. Dodatkowo ceny są bardzo przystępne. Zapoznaj się z ofertą, może znajdziesz coś dla siebie. Jest duży wybór ładnych przedmiotów dekoracyjnych. ostatnio z ich oferty wybraliśmy stylową lampę do sypialni.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2017 11:37 przez elabarbara, łącznie zmieniany 1 raz.

Miranda

Post autor: Miranda » 19 lis 2017 21:45

hmm mozesz zlecic ich wykonanie samodzielnie. Jak? Jezeli chodzi o obrazy dzieki zastosowaniu technologii HP Latex III generacji, ktora jest bezwonna i w 100% bezpieczna dla zdrowia, takie obrazy mozna wieszac w kazdym pomieszczeniu w domu, nawet w pokoju dziecka. Wysylamy do firmy zdjecie/zdjecia - a ona robi z nich obrazy na plotnie.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 28 lis 2017 09:41

Pewnie w wielu sklepach z aranżacją wnętrz, także online

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 28 lis 2017 14:37

Mnie cieszy to, że aktualnie ludzie znowu zwracają większą uwagę na maty wejściowe w ich mieszkaniach. Ja cenię sobie porządek i elegancki wygląd.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 29 lis 2017 17:51

Ozdoby świąteczne sa chyba jedną z lepszych atrakcji jeżeli chodzi o święta. Sama jako małe dziecko uwielbiałam zakładac lampki przed domem. Teraz razem z moją córka dekoruje wszystko przed domem. Szukałam jakiś ciekawych inspiracji i w tym roku spodobały mi sie takie podświetlane gwiazdy. Prezentuja się ładnie i na pewno posłużyły by nam przez kilka ładnych lat.

berekatka

Post autor: berekatka » 14 gru 2017 08:10

A słyszałyście o lampkach LED, które nie potrzebują prądu? Ja byłam w szoku, jak takie coś znalazłam! Jest to zawsze jakieś rozwiązanie np. do ogrodu, gdzie nie mamy dostępu do kontaktu. Szaleństwo :)

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 25 gru 2017 14:49

Mi bardzo podobają się piękne, jaskrawe kolory obrazów, dlatego ostatnio zaczęłam szukać czegoś do mojej sypialni. Przepięknie malowane obrazy na wysokiej jakości płótnie. Ponadto sklep oferuje również fototapetę, a także możliwość zamówienia na wymiar. Oferta naprawdę bogata, a gotowe wzory pasują niemalże do każdego pomieszczenia.

Elizka

Post autor: Elizka » 10 sty 2018 12:03

Osobiście mogę polecić mural. Mają świetne obrazy drukowane, które tworzone są na wysokiej jakości płótnie, dzięki czemu nie musimy obawiać się szybkiego zniszczenia obrazu. Ponadto taki obraz na płótnie jest gotowy do powieszenia na ścianę bez potrzeby użycia dodatkowych ram czy akcesoriów. A galeria przedstawiająca aranżacje tylko potwierdza fakt, jak estetycznie komponują się na ścianie w każdym pomieszczeniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”