Gdzie mogę zakupić ładne dekoracje do domu?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Karolcia900

Re: Gdzie mogę zakupić ładne dekoracje do domu?

Post autor: Karolcia900 » 23 paź 2017 11:18

Jeśli lubicie dodatki drewniane typu drewniane litery, napisy ozdobne, zawieszki, stojaki to wejdźcie na elfrika.pl/pl/c/DLA-DOMU/103. Ja już zamówiłam kilka rzeczy i dla siebie i na prezent dla siostry, która ma urodziny za niedługo. Takie nieduże rzeczy a cieszą oko i dodają wnętrzu charakteru. Przymierzam się też do drewnianej małej ozdobnej choineczki, ale wystrój na święta muszę sobie jeszcze obmyśleć dokładnie :)

Awatar użytkownika
justysia77

Post autor: justysia77 » 13 lis 2017 20:25

Drewno jet świetnym materiałem na ozdoby. Też bardzo je lubię. Zwłaszcza jak coś nie jest wykończone i mogę sama zadecydować o ostatecznym kształcie poprzez np pomalowanie. Z drewnianych ozdób, które ostatnio upolowałam jest album. Ale album niezwykły bo w formie skrzyneczki z napisem 3d i miejscem na zdjęcie. Kupiłam go na https://www.indelo.pl/dekoracje-domu-cat-10 . Stoi sobie w centralnym punkcie komody z latarenką u boku i każdy kto mnie odwiedzi, zachwyca się tym magicznym pudełkiem. :)

elabarbara

Post autor: elabarbara » 18 lis 2017 11:01

Warto zajrzeć do https://desideradesign.pl/ ich oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Znajdziesz tam dużo ciekawych elementów do kuchni, łazienki, sypialni. W asortymencie sklep oferuje poduszki dekoracyjne, obrusy, lampy i tym podobne rzeczy niezbędne w każdym domu. Dodatkowo ceny są bardzo przystępne. Zapoznaj się z ofertą, może znajdziesz coś dla siebie. Jest duży wybór ładnych przedmiotów dekoracyjnych. ostatnio z ich oferty wybraliśmy stylową lampę do sypialni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”