Gdzie mogę zakupić ładne dekoracje do domu?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Gdzie mogę zakupić ładne dekoracje do domu?

Post autor: tamirka » 09 sie 2013 17:07

Planuję zmianę wystroju ;)

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Re: Gdzie mogę zakupić ładne dekoracje do domu?

Post autor: kier » 09 sie 2013 17:09

Ja dekoracje do domu zamawiałam w ostatnim czasie w tym sklepie - mają tam chyba największy wybór ciekawych rzeczy dobrej jakości - a staram się urządzać swój dom w dobrym stylu ;)
Mają tam świetne rolety rzymskie - jeśli lubisz styl retro to powinny Ci się podobać ;)

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 19 lut 2014 23:53

Zalezy jeszcze co chcesz zmienić. Moim zdaniem wystrczy zmienić np firanki i już pokój inaczej wygląda. Osobiście zastanawiam się nad kupnem takich Firana Lupita 150x300. Jest przesliczna i sądze że bardzo fajnie odświeży wnętrze.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 25 kwie 2014 09:01

Ja jakiś czas temu zamówiłam sobie do mieszkania nowe firany. Nawet nie wiecie w jaki sposób za pomocą takiego dodatki i niewielkim kosztem można odmienić wystrój mieszkania.
Polecam zrobić zakupy właśnie w sklepie internetowym, ja właśnie na takie rozwiązanie się zdecydowałam i się nie żałuję ponieważ cenowo było o wiele korzystniej niż w pracowniach stacjonarnych w moim mieście. Co mi się podobało? Indywidualny kontakt z klientem. Zadzwoniłam i bez problemu można się doradzić w sprawie zakupu.

Piszę tutaj o tym sklepie:
https://firaneo.pl/firany-do-salonu
Naprawdę warto :)
Ostatnio zmieniony 05 mar 2017 11:36 przez jagodka, łącznie zmieniany 2 razy.

kazia5

Post autor: kazia5 » 25 kwie 2014 18:00

Czasami w najpopularniejszych marketach budowlanych można znaleźć najlepsze dekoracje do domu:) Ja jednak polecam własnoręczne wykonanie dekoracji, takich jak wazoniki czy ramki do zdjęć.

nosleep

Post autor: nosleep » 08 wrz 2014 17:31

po co kupoiwać, zrób sama :P

gagatka

Post autor: gagatka » 09 wrz 2014 18:18

Ja ostatnio zapragnęłam zmian i stwierdziłam, że nadszedł czas, by zmienić wystrój kuchni. Kupiłam nowe rolety w Leroy, podkładki na stół, dywanik i ścierki w Jysk. Poza tym misę na owoce i osłonki na doniczki w Ikea. Wydaje mi się, że jest wiele miejsc, gdzie można szukać dekoracji do domu. Ja najczęściej poszukiwania zaczynam od tych sklepów. Piękne rzeczy są też w home&you.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 16 wrz 2014 20:28

Poszukajcie sobie jakiś sklep ze sztukaterią do wnętrz bardzo fajnie takie elementy wyglądają. Koleżanka zamontowała listwy przysufitowe u siebie i bardzo łatwnie to w salonie się komponuje. Sama w czasie remontu będę chciała zamontować takie wnęki do ledów, żeby troszkę światło wyprofilować. Myślę, że w obecnym czasie dużo możliwości jest na rynku. Kwestia poszukać i coś fajnego wybrać.

rolan

Post autor: rolan » 17 wrz 2014 16:01

Udaj się do Agata Meble , w dziale home mają naprawdę fajne i ciekawe pomysły na dekorację domu :) Zobacz sobie ich propozycję , towary mają dobrej jakości , wiem bo często tam kupujemy.

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 20 wrz 2014 11:17

NoemiSui pisze:Poszukajcie sobie jakiś sklep ze sztukaterią do...
Sztukateria jest fajna, zwłaszcza gdy stawiamy na bardziej tradycyjny czy klasyczny wystrój wnętrza. Co prawda u siebie nie widzę ciekawego zastosowania do tych nisz oświetleniowych, ale już listwom przysufitowym czy rozetom mówię "tak". W praktyce takie elementy dekoracyjne nadają pomieszczeniu wytworności i elegancji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”