Gdzie mogę zakupić ładne dekoracje do domu?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
karinapal

Re: Gdzie mogę zakupić ładne dekoracje do domu?

Post autor: karinapal » 31 sty 2015 22:59

home&you rzeczywiście jest świetny.Jeszcze zara home na przykład:)

iwona76

Post autor: iwona76 » 01 lut 2015 12:33

A co dokładnie chcesz kupić? W sieci jest wiele sklepów

barbarka69
Kontakt:

Post autor: barbarka69 » 01 lut 2015 12:46

A ja raczej kupuję w necie, bo można tam znaleźć fajne rzeczy i bardziej unikatowe niż w każdym jednym markecie, gdzie sprzedają masówkę. Zwróćcie uwagę na to ile osób ma meble i dodatki np: z Ikei - cała masa. Ja wolę znaleźć coś unikalnego i fajnego i zawsze chcę mieć pewność, że nie wszyscy będą to mieć. Ciekawe dodatki są na np. stronie: multizakupy.pl - mają dużo fajnych dodatków. W necie jest ogromny wybór. Moim zdaniem Jysk i Ikea idzie na masówkę.

gagatka

Post autor: gagatka » 05 lut 2015 09:27

Oczywiście, że jysk i ikea idą na masówkę, bo to sieciówka. Ja wolę kupić jednak u szweckiego producenta meble i dodatki w niskich cenach i je przerobić tak, by były oryginalne. Czasem wystarczy farba, okleina.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 08 lut 2015 13:56

No, ale jeśli ktoś oczekuje niskich cen to jak takie firmy nie mają iść w masówkę? Zresztą ja nie widzę problemu, żeby połączyć kilka różnych elementów i w ten sposób stworzyć jakieś ciekawe wnętrza, ktoś już wspominał wyżej o sztukaterii może to jest metoda? Kupić kilka elementów do wnętrza i do tego dobrać dodatki masowe, które by się już zupełnie inaczej prezentowały, a jest z czego wybierać. Sztukateria Sieradzki dobrze jest oceniana przez klientów, sami jesteśmy w trakcie czekania na wycenę kilku elementów do domu i zobaczymy jak to wyjdzie, ale mam znajomych, którzy bardzo dużo pomieszczeń w ten sposób dekorowali i ogólnie robi to świetne wrażenie, dlatego też w tym kierunku chcemy iść.

anus99

Post autor: anus99 » 08 lut 2015 23:08

u mnie w miescie jest taki sklep home and you. Sporo mają fajnych pierdółek.

asap

Post autor: asap » 19 lut 2015 18:51

Możesz je również zrobić:) Ja wiem, ze to wymaga czasu i że pewnie wyskoczyłam jak Filip z konopii Niemniej, ja jestem zachwycona blogiem aczemunie.com.pl, który mnie inspiruje do tworzenia swoich dodatkow lub poszukiwania czegos wlasnego. Ucze sie od wlascicielki bloga nowych pomyslow, rozwiazań, łączeń kolorów i moje mieszkanko wyglada coraz ladniej

nina_ky

Post autor: nina_ky » 19 lut 2015 20:56

A szukałyście już na Homebooku? Mi się tam ostatnio spodobały designerskie akcesoria dla zwierząt (a dokładniej miseczki dla kota).

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 10 mar 2015 18:33

Ja proponuje Ci zakupić do wystroju wnętrz dekoracje w postaci plakatów na ścianę. Ale nie takich zwykłych plakatów, tylko dekoracyjnych np. w postaci motywu takiego jak"sowa": http://posterilla.pl/pl/p/Sowa/193 . Bardzo teraz modne są takie plakaty dekoracje. Można je kupić różnej wielkości, każdy znajdzie coś dla swojego wnętrza.

zosienka

Post autor: zosienka » 20 mar 2015 14:41

Na alegro widziałam wiele fajnych propozycji

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”