Okulary

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Elizka

Re: Okulary

Post autor: Elizka » 07 lut 2018 22:18

Na wstępie należy precyzyjnie określić wadę wzroku oraz przeznaczenie okularów korekcyjnych: do czytania, jazdy samochodem, a może do codziennego użytku? Konsultacja z lekarzem specjalistą pozwoli na poprawne zdiagnozowanie wady wzroku, a co za tym idzie dobranie odpowiedniej wersji szkieł, które będą wspierać oczy. Długo zastanawiałam się nad wyborem optyka.

Gladys

Post autor: Gladys » 08 lut 2018 21:06

Jak juz macie określoną wadę wzroku i jakiekolwiek pojęcie o modelu okularów lub choć kształcie, jaki Was interesuje to gorąco polecam sklep iokulary.pl. Dużo lepsze ceny niż u optyka w mojej miejscowości. Modele markowe. Widziałam piękne Ray Bany w cieniutkiej oprawce, mgiełka po prostu i całą masę interesujących modeli.

kolonia

Post autor: kolonia » 14 maja 2018 11:50

Polskie szpitale mają zapisy na operacje zaćmy nawet do 3 lat do przodu… Pacjenci mogą więc skorzystać z leczenia w Czechach i to jest świetna alternatywa! Leczenie zaćmy może zostać wykonane szybciej i sprawniej, a w dodatku bez ponoszenia ogromnych dodatkowych opłat. W ramach refundacji, pacjent może wybrać soczewkę wewnątrzgałkową, ma zapewnione ubezpieczenie medyczne, leki osłonowe w cenie zabiegu, po powrocie do kraju – wizyty kontrolne.

Working mommy

Post autor: Working mommy » 14 maja 2018 11:52

Kwalifikacje do zabiegów usuwania zaćmy w czeskich klinikach odbywają się w polskich placówkach. Poczytajcie o wszystkich możliwościach leczenia, a w ramach refundacji NFZ polski pacjent ma zagwarantowaną np. opiekę polskich lekarzy, leki osłonowe, dokumentację medyczną i czas oczekiwania na zabieg do 2 tygodni.

tatko

Post autor: tatko » 17 maja 2018 12:28

Jak już macie określoną wadę wzroku przez lekarza specjalistę i jakiekolwiek pojęcie o modelu okularów lub choć kształcie, jaki Was interesuje to gorąco polecam witrynę internetową eyewear24.net, na której znajdziecie bardzo szeroki wybór najlepszych producentów w branży oraz idealną formę ratalnego sfinansowania zakupu

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 21 cze 2018 12:42

Ja już w wieku dzieciencym miałam operowanego zeza. I niestey okulary korekcyjne towarzyszą mi prawie od zawsze. Na całe szczęście dziś jest duży wybór i nie są to ciężkie okulary, odgniatające nos i uszy. Ja teraz najcześciej szukam tu https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Kor ... i-443.html Armani to moja ulubiona marka. Bardzo je lubie sa wygodne, dobrze trzymające sie na nosie i lekkie.

niania56

Post autor: niania56 » 06 lip 2018 04:26

U mnie również bez okularów ani rusz. Dobrze, że obecnie wybór ciekawych i modnych oprawek jest spory. Właśnie zamówiłam sobie nowe okulary na https://www.wokularach.pl/okulary-korek ... lcegabbana. Ciężko było się zdecydować na jeden model bo wybór bardzo ciekawy :)

Wanda

Post autor: Wanda » 10 lip 2018 11:29

Też musiałam niedawno kupić swoje pierwsze okulary i faktycznie nie było łatwo. Odwiedziłam czterech optyków, zanim dobrałam oprawki, w których nie wyglądam tragicznie... Na szczęście moja wada jest podobno uleczalna, może uda się coś z tym zrobić.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 11 lip 2018 11:31

Też mam zawsze problem z doborem oprawek. Ale ostatnio ładne udało mi się znaleźć w fielmannie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”