fotograf na ślub

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
garsonka

Re: fotograf na ślub

Post autor: garsonka » 21 wrz 2016 09:11

na fotografa ślubnego nie należy oszczędzać bo to ma być pamiątka na całe życie.

aga77

Post autor: aga77 » 01 paź 2016 17:35

Myślę, że warto zajrzeć na stronę Foto Piękny Dzień i sprawdzić co mogą zaoferować. Uważam osobiście, że ich zdjęcia są naprawdę niesamowite i przede wszystkim niezwykle oryginalne. Poza tym potrafią się dopasować do potrzeb klientów. Warto im zaufać.

Awatar użytkownika
megat

Post autor: megat » 07 paź 2016 16:29

Ja z mężem znaleźliśmy naszą Fotografkę :) na ślub w internecie i nie żałujemy. Jesteśmy zachwyceni współpracą z Małgosią, która świetnie pracuje, bo jest niemalże niezauważalna i nie odczuwaliśmy efektu paparazzi na naszym ślubie. Po za tym, gdy mieliśmy jakiś problem w czasie przygotowań (wiadomo stres i nerwy nas poniosły) to ona zawsze była w gotowości by nam pomóc. Plener ślubny, to też była świetna zabawa. Naprawdę polecamy: mfotografia.pl/ No i zachęcamy do oglądania, bo nasze zdjęcia są nadal w galerii :)
PS. Myślę, że najlepszym sposobem na znalezienie fotografa jest internet, bo oglądając galerie zdjęć, widzimy czy dany fotograf odpowiada naszemu stylowi, gustowi. Fotograf z polecenia nie zawsze jest dobrym wyjściem, bo to, że znajomym się podobała jego praca, nie oznacza, że nam tez się będzie podobać. Najlepiej znaleźć kogoś oglądając jego portfolio i zobaczyć się z nim osobiście na spotkaniu.
Życzymy wytrwałości w poszukiwaniach tego jedynego :)
Pozdrawiamy,
Rób to, co kochasz. Nieważne, jak dobrze to robisz. Ważne, ile radości ci to sprawia.

Nallta

Post autor: Nallta » 07 lis 2016 09:30

jak dla mnie, specjalistką w tej dziedzinie jest pani Kasia z Ocal Chwile z Bielska Białej

Majk

Post autor: Majk » 28 lis 2016 10:28

Cześć! Jeżeli dalej potrzebujesz kamerzysty/fotografia to polecam utrwalwspomnienia.eu kamerzysta Olsztyn
Zajrzyj, a nie pożałujesz!

aldonka34

Post autor: aldonka34 » 13 gru 2016 21:52

Może warto postawić na jakiegoś znajomego, który się na tym zna? Ślub wiąże się z ogromnymi kosztami, więc chociaż na fotografie można trochę zaoszczędzić. Ja robiłem zdjęcia na ślubie moich znajomych i wyszły naprawdę nieźle. Po ślubie odbitki najlepiej wywołać u fotolab.pl . Nie znam drugiej takiej strony gdzie zamawianie jest tak wygodne, a odbiór już po 24h!

biedroska

Post autor: biedroska » 19 kwie 2017 15:47

My byliśmy w sumie zdecydowani od razu, kiedy tylko zobaczyliśmy piękne portfolio pań z fotografki.com.pl - koniecznie musicie to zobaczyć. Urzekły nas piękne sesje zdjęciowe i ten klimat panujący na zdjęciach. No a nasze zdjęcia są po prostu cudowne.

Sabina30

Post autor: Sabina30 » 03 maja 2017 09:36

Najlepiej znajomego poprosić...

pracowita

Post autor: pracowita » 03 maja 2017 17:02

Sabina30 pisze:Najlepiej znajomego poprosić...
Z tym znajomym, to jest tak, że może nie aż tak profesjonalne zdjęcia zrobi. Zawodowiec to zawodowiec nie amator.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 18 maja 2017 09:59

Nam zdjęcia robiły panie z fotografki.com.pl Zakochalismy się w ich zdjęciach jak zobaczylismy portfolio na stronie. Zresztą zobaczcie sami. Bardzo miło się z nimi współpracuje, panie są profesjonalne, ale także pomocne podczas sesji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”